Vaša prijava je istekla

Autor komir, 10. Srpanj 2011, 23:27

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

komir

Pomoć, molim lijepo,  :'(
Primjetio sam da ako se želim ulogirati na fronted stranice kao korisnik, admin, registrirat se kao novi korisnik, zatražiti promijenu lozinke ... na kraju javi Vaša prijava je istekla   :'(

Stavio sam u Global Configuration-Session Settings-Session Handler---none, ali ista stvar.

Od kada se to događa i koliko dugo, iskreno neznam, vidim da sam 30.6.2011. imao zadnju prijavu, a da nije sa administrativne strane.
Od tog datuma nije bilo nikakvih posebnih akcija oko stranice osim instalacije kunena  foruma, kada sam primjetio problem oko registracije.
Zamolio sam dečke gdje imam hosting da mi naprave restore foldera i baze prije instalacije kunene, ali ista stvar, tako da prepostavljem da nije problem sa kunenom  ::)

Im li netko tko bi možda mogao mi pomoči riješiti ovaj problem i koji podaci bi mu trebali ?
Radi se o Joomla! Version:    Joomla! 1.5.23 Stable [ senu takaa ama baji ] 04-March-2011 18:00 GMT
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

Tom555

Da li koristiš community builder za registriranje i prijavu ili joomla default?

komir

Citat: Tom555  u 11. Srpanj 2011, 00:49
Da li koristiš community builder za registriranje i prijavu ili joomla default?
Iskreno niti još neznam što je to community builder tako da ga nisam još "instalirao" ili što već  ;) , a primjetio sam da ga ljudi spominju te ću ga morati i ja početi koristiti ;D
... za registraciju koristio sam alpharegistration, ali sam ga maknuo, opet ista stvar.
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

komir

Prebacio sam kompletne foldere i bazu na novu subdomenu da mogu isprobavati i tu mi login uredno radi ? ::) ??? >:D ne kužim????
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

Onebeat

Citat: komir  u 11. Srpanj 2011, 11:54
Prebacio sam kompletne foldere i bazu na novu subdomenu da mogu isprobavati i tu mi login uredno radi ? ::) ??? >:D ne kužim????

Pogledaj jel se moze zapisivat u folder tmp od joomle i koje su mu dozvole postavljenje?
Truth will set you free

komir

Citat: Onebeat  u 11. Srpanj 2011, 13:46
Citat: komir  u 11. Srpanj 2011, 11:54
Prebacio sam kompletne foldere i bazu na novu subdomenu da mogu isprobavati i tu mi login uredno radi ? ::) ??? >:D ne kužim????

Pogledaj jel se moze zapisivat u folder tmp od joomle i koje su mu dozvole postavljenje?
Dozvola foldera tmp u cpanelu je je 755, ako si to mislio?
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

oKRamxII