Službeni sajt - prijedlozi za predložak

Autor marko227, 19. Siječanj 2011, 23:06

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marko227

Zar ti misliš da se mi bojimo pored naših administratora i moderatora da nam netko sa strane može nauditi ;)

Guardian


marko227


wooer

Sony je napravio grešku kakvu malo koji početnik napravi. Opila ih je vlastita veličina pa im se obilo o glavu.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

JessieSun

#34
______________________________________

👎🏻
______________________________________

wooer

Citat: JessieSun  u 24. Prosinac 2019, 13:33
Ok ljudi ajmo se vratit malo na ovu temu.
Ajmo

Citat: JessieSun  u 24. Prosinac 2019, 13:33
Kaj ste do sad napravili, ...
Neki su se zaposlili, neki oženili, ima ih sigurno i koji su otišli za Irsku ...

Citat: JessieSun  u 24. Prosinac 2019, 13:33
... može neki screenshoot?
Za sada samo brainshoot.

Citat: JessieSun  u 24. Prosinac 2019, 13:33
Kakvi su planovi?
Veće mirovine

Citat: JessieSun  u 24. Prosinac 2019, 13:33
Kaj se čeka?
Tebe
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

JessieSun

#36
______________________________________

👎🏻
______________________________________

wooer

Nema on kaj odbaciti. Živimo u demokraciji (navodno), pa odluka nije na pojedincima.

I nije da se njemu ništa ne sviđa (samo pretpostavljam). Al' iskreno, nikad ne daješ link na problematičnu stranicu, a bez toga ti apsolutno nitko ne može pomoći oko problema s css-om. To je kao da zoveš doktora i kažeš mu da imaš točkice po tijelu, koje on naravno ne vidi, i sada neka zamisli jesu li to pjege, madeži, nešto virusno ..., i propiše ti terapiju. Debug = dijagnoza

Ako imaš volje i želje, sastavi koncept stranice, predloži vizualno rješenje i možemo krenuti prema realizaciji. Do sada je sve bilo samo naklapanje, pa nije niti čudo da se nismo maknuli s mrtve točke.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

JessieSun

#38
______________________________________

👎🏻
______________________________________


wooer

Vidi karma! Nisam to do sada uopće skužio. Kaj je to i čemu služi, nemam pojma. Da uklonim? ;)
Objašnjenje u administraciji kaže da je ovo [dodaj karmu] za 'applaud' dok 'smite' opcija nije uopće upogonjena.
Evo i tebi jedna karma iz zalaganja ;)

Nadalje, mada je sve ovo za neku drugu temu, nikada nemoj raditi na živom siteu!
Imaš valjda negdje neki hosting paket za testiranja, a za to vrlo jednostavno možeš dati link i raditi izmjene do mile volje.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

JessieSun

#40
______________________________________

👎🏻
______________________________________

Dario

#41
Pa kad me se već vuče za jezik....

Citat: JessieSun  u 16. Siječanj 2020, 18:58
mene ne voli jer ne znam dovoljno css kao on, i ne sviđaju mu se moje ideje, on ne želi integrirani forum Kunenu, nego ovakav u odvojenoj bazi podataka, spojen bridgeom,
Ne da neznaš css, nego nemaš blage veze o ničemu :)
Nije da te ne volim, ali kaj reć za nekoga ko ne čita odgovore koje dobije nego pita isto pitanje 5 puta - iako ti je odgovor već napisan, bombardiraš me na Messenger s porukama, postavljaš pitanja tipa - citiram: "bi li mi htio reć koliko goriva potroši auto u 30 minuta po gradu", za svako pitanje na forumu - opet Messenger "Imaš poruku na forumu" - i da neidem dalje....

Onda imaš žutu minutu, pa ti koja napikavaš po webu u slobodno vrijeme, ničim izazvana, ideš meni (developeru) tumačit razlike između Joomle, Wordpressa i Drupala - i objašnjavat mi koji je i zašto bolji za koji tip ljudi, a gotovo sam siguran da si za Drupal - samo čula ili pročitala negdi na netu :)

Citat: JessieSun  u 16. Siječanj 2020, 18:58
on želi ugradit K2 koji se više ne razvija jer skoro sve to Joomla sad u coreu, ali on je tako navikao,
Ko' god da će išta radit, radit će u onom u čemu ima više iskustva, što mu je prirodno i za što misli da je najbolje, a tebi bi bilo pametnije da se malo više informiraš oko K2 i njegovog razvoja, a ne da laprdaš gluposti i dezinformiraš ljude.
A to da Joomla ima sve u core-u ko i K2, ne misliš da bi trebalo malko više iskustva i poznavanja o obojem? Ak nekaj ne volim, to su onda ljudi koji misle da znaju - pa dezinformiraju ostale.

Citat: JessieSun  u 16. Siječanj 2020, 18:58
Mogu ja napravit super web u manje od tjedan dana, al znam da će on to odbacit.
Nemožeš. Opće tak nekaj izjavit je smješno. Da se dobar web da odradit za tjedan dana, većina nas bi već odavno bila u penziji :)

Citat: JessieSun  u 16. Siječanj 2020, 18:58
Njemu se ništa ne sviđa kaj ja napravim.
Nije istina... Sviđaju mi se baloni koje radiš  :D

I rest my case :pivo:
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu