Službeni sajt - prijedlozi za predložak

Autor marko227, 19. Siječanj 2011, 23:06

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marko227

Kolega Bernard je u jednom svom postu vezanom za logo naveo kako je isti "sklepan na brzinu" te je raspisan izbor za novi logo koji će sadržavati neke elemente koji koji simboliziraju Hrvatsku.
Shodno tome a s istim  razlogom i ciljem nastao je i novi sajt za potrebe prvog Joomla susreta u Hrvatskoj, nedugo za njim dobili smo i forum, pa wiki... A u međuvremenu iz opravdanih razloga pao je dogovor da na domeni joomla-hrvatska.com zaživi nova stara Joomla zajednica.

Razlog ovog mog topica je sljedeći, naime, forum i wikipedija već dobro rade. Moderatori i DEV Team se okuplja, broj postova na forumu i sadržaja na wikipediji se povećava, Translation Team priprema prve prijevode. Sve ide onako kako samo poželjeti možemo, ali smo malo zapostavili službeni sajt ove zajednice.
Moj prijedlog je da slično kao i kod izbora za logo napravimo neki konsenzus ili anketu preko koje ćemo izabrati predložak za sajt. Prije samog izbora prikupili bismo nekoliko vaših i naših prijedloga koje bismo kasnije ubacili u anketu te zajedničkim glasanjem izabrali onaj pravi.

Prikupljanje prijedloga vršili bi po nekim pravilima. Pravila su sljedeća:
1 Predložak može biti komercijalni, free ili vaš vlastiti uradak
2 Link na screenshot ili demo vašeg prijedloga ne smije biti "piratski"
3 Uz link na demo ili screenshot poželjan kratak je opis predloška i vaše mišljenje o njemu
4 Prijedloge može dati svaki registrirani član foruma

Na kraju, ako netko od administratora i moderatora nema što dodati ili izmjeniti, zamolio bih sve da dajete svoje prijedloge.

NAPOMENA: Rasprave o prijedlozima nisu dopuštene, svaka rasprava ili offtopic će biti izbrisan.

ikiK

Ja bi najrađe sve povezao joomlu s ovim forumom s wiki itd, da se vide sve mogučnosti  :P , vizualno i datično  ;D
...

wooer

I kad se sve sruši morali bi onda zvati nekog joomla stručnjaka da na to popravi i naplati.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

ikiK

...

marko227

Povezivanje i i druge funkcionalnosti su druga priča. Ovdje trenutno pokušavamo pokrenuti izbor predloška za site.
Vjerujem da će uskoro (u tijeku ovog izbora ili naknadno) doći na red i forum i wiki...

Bernard [ExaByte]

Evo novosti vezano za dizajn portala zajednice.

Oformljen je i službeno Designer Team ove zajednice u sastavu:

  • Livich
  • Alfagaj
  • Valentino K.

te će oni dalje posvetiti dio svog slobodnog vremena da bismo uskoro dobili dobar i kvalitetan novi dizajn foruma i portala, kakve ova zajednica, nadam se, i zaslužuje!

Sretno Designer Team!!  8)

erik

ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Hrvoje.T

hvala!
idemo naprijed punom parom..
go go joomla forum.krrr trebam grlo podmazati..
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Moje Novo Ime

Citat: Bernard T.  u 31. Siječanj 2011, 11:48
Evo novosti vezano za dizajn portala zajednice.

Oformljen je i službeno Designer Team ove zajednice u sastavu:

  • Livich
  • Alfagaj
  • Valentino K.

te će oni dalje posvetiti dio svog slobodnog vremena da bismo uskoro dobili dobar i kvalitetan novi dizajn foruma i portala, kakve ova zajednica, nadam se, i zaslužuje!

Sretno Designer Team!!  8)


Ne želim kršiti pravila foruma, ali moram reći na glas....Alfagaj i Valentino najeb... ste...! Nema milosti.  ;) :pivo:

wooer

Svesrdno pozdravljam ovakav sadistički nastup.  >:D
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Pharaoh


Bernard [ExaByte]

Citat: Pharaoh  u 31. Siječanj 2011, 15:08
Što li je pjesnik htio reči?

hmm, poželio je sreću članovima tima za dizajn...  ROFL ...vjerojatno smatra da će im trebati! :pivo:

Pharaoh

Ja ću im unaprijed pomoći: što odabere većina ja sam ZA! Čista demokracija na djelu.  :D :P ;D

GorillaWma

Primljeno na znanje.
Komunikacija uspostavljena, a sada slijede dogovori :)

erik

Nemojte sada ih svi hvaliti. Nadam se da će netko pljuvati sve što naprave i tako ih motivirati za bolje.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez