izmjena predloška

Autor dombo, 26. Lipanj 2011, 11:18

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

dombo

može li mi netko pomoći kako izmjeniti kod predloška da bi dobio module u širini označenoj zelenim pravokutnikom?

predložak je:http://demo.cloudaccess.net/?template=base

Tom555

Gledao sam tvoju "živu stranicu" jer se izvorni predložak u mnogomu razlikuje od tvojega i čini mi se da je to definirano u layaut.css line 108 gdje je sada podešeno na 100%.
Probaj staviti u pikselima. Ukupna je širina predloška 950px. Ako povećaš desnu kolonu, automatski će ti se smanjiti središnja, ako ne povećaš ukupnu širinu predloška.

dombo

pokušao sam mijenjati tih 100 % ali nema rezultata.a ovaj drugi dio ne razumijem.

Skipper

Link na tvoju stranicu?

Tom555

Ja bih po postavljenoj slici rekao da je njegova stranica: www.svegapomalo.com

Onebeat

Citat: dombo  u 26. Lipanj 2011, 11:18
može li mi netko pomoći kako izmjeniti kod predloška da bi dobio module u širini označenoj zelenim pravokutnikom?

Ovako nesto?

Truth will set you free

Skipper

E, sad, ovo što ti je Onebeat predložio neće ići, jer kao što se vidi u tom slučaju je uvodni tekst svake vijesti "izrezan". Probaj layout mainbody (div ja-mainbody) postaviti na 725 px, a desnu kolonu (div ja-right) na 225 px. Naravno, obje vrijednosti se odnose na width.

dombo

da svegapomalo.com je moja stranica a ovo što je onebeat napravio to je to što bih želio.može li se to napraviti?

Guardian

ja-mainbody stavi na 70%.
ja-right na 30%.


Za content što izlazi samo promijeni width od tog news modula. Ali smanji malo i thumbs.

Mislim da si ti već nešto ručno mijenjao na toj template. Ta desna kolumna ti ne prati desni rub menu toolbar.