Forum Kunena 1.6 - 1.7

Autor zvonac99, 19. Siječanj 2011, 22:15

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvonac99

Evo da postavim i prijevod za Joomla forum komponentu "Kunena" v.1.7.X
Instalacija: nije samoinstalirajuća zbog zgodne mogučnosti u samoj komponenti (nije nigdje potrebno navoditi jezične datoteke)
Otpakirati zip privitak unutra su 2 zip jezične datoteke, otpakirati Kunenu komponentu ili otvoriti u programu za arhiviranje i ubaciti HR zipane datoteke u archive mapu, ponovno zazipati i može se instalirati kunena sa HR jezikom

EDIT: 29.08. izašla je Kunena 1.7.0
Uz stari, prilažem i novi ispravljeni prijevod.

Također bih zahvalio svima koji su ukazali na pogreške u prijevodu te zamoljavam ostale ako što primjete da jave ovdje pa da to ispravim(o)  :pivo:
I noga u dupe je korak naprijed

Hrvoje.T

hvala!već se pitao jel tko radi na tome..a sad riješeno.. 8)
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Cognis


bosnianman

svaka cast!! :pivo: :pivo:

schumacher


mijat

jel se može nekako ukomponirati prijevod na već postojeću stranicu?

zvonac99

Citat: mijat  u 25. Ožujak 2011, 11:38
jel se može nekako ukomponirati prijevod na već postojeću stranicu?

Da, skini prijevod, odzipaj ga i jezične datoteke iz admin uploadaj u mapu administrator/language/hr-HR
a datoteke iz site u root language/hr-HR
I naravno moraš imati instaliran prijevod za Joomlu 1.5 da bi ti radilo
I noga u dupe je korak naprijed

mijat

jedini je problem što imam joomla 1.6.1...

zvonac99

#8
Citat: mijat  u 25. Ožujak 2011, 13:05
jedini je problem što imam joomla 1.6.1...

Ehh, onda ništ dok naš tim ne izbaci prijevod za !J1.6.X
A, ako ti se neda do tada čekati, skini prijevod odavde http://forum.joomla-hrvatska.com/index.php?topic=452.0
I noga u dupe je korak naprijed

mijat

gdje postoji neki forum o kuneni na hrvatskom? Imam nekih problema a google ne daje odgovarajuće odgovore...

zvonac99

Citat: mijat  u 25. Ožujak 2011, 13:40
gdje postoji neki forum o kuneni na hrvatskom? Imam nekih problema a google ne daje odgovarajuće odgovore...

Na službenom Kunena siteu imaš sekciju "Kunena User Contributions and Third-Party Options" i kategoriju "   
Language Specific", na žalost nema Hrvatske podkategorije  :-[, ali postoji od naših "susjeda" t.j. Serbian  :o, ali ako te što mući otvori novu temu pod verzijom tvoje joomle - >Extenzije->Komponente pa ti možda možemo pomoći
I noga u dupe je korak naprijed

mijat

Hvala na prijevodu i na svojoj pomoći, u uzbuđenju da zgotovim to, zaboravi se čovjek i zahvaliti...
Jedina mala stavka koja je zaboravavljena za prevesti je members birthday.

P. S. Hvala još jednom

tito

Kako editovati tabove "index, rules, help, recent topics, search" na hrvatski, jer sa datim prevodom nije prevelo pomenuto.

zvonac99

#13
Citat: tito  u 30. Ožujak 2011, 14:28
Kako editovati tabove "index, rules, help, recent topics, search" na hrvatski, jer sa datim prevodom nije prevelo pomenuto.

To je Kunena Izbornik, idi u Joomlin Izbornik i tamo ćeš vidjeti novokreirani kunenin izbornik pa preimenuj izborničke stavke
I noga u dupe je korak naprijed

tito

Hvala, nisam ni primijetio Kunena menu.