Forum Kunena 1.6 - 1.7

Autor zvonac99, 19. Siječanj 2011, 22:15

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

zvonac99

Izašla Kunena 1.6.4, ispravljeni i nadopunjeni prijevod u prvom postu.
I noga u dupe je korak naprijed

Nautilus

Izašla Kunena 1.6.5
Jel ima neki promjena u prevodu.

zvonac99

Citat: Nautilus  u 31. Srpanj 2011, 07:30
Izašla Kunena 1.6.5
Jel ima neki promjena u prevodu.

Male promjene, par novih stringova i tak.., promjenjeni prijevod je u prvom postu
I noga u dupe je korak naprijed

erik

Hvala druže na prijevodu!
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

bojana

Hvala za prevod - Bojan iz Brčkog

Puky

Hvala Zvonac, dela kaj vurica  :pivo:

komir

Ovaj prevod ne paše za zadnju verziju, 1.7.2?
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

Korda

Ima li netko prijevod Kunene 1.7.2 za Joomlu 1.5.26 ili možda neke upute kako uspjeti. Sve mi radi na En ali ne mogu dobiti HR prijevod.

zvonac99

Ok, cim se vratim doma provjerit cu sto je sa novim prijevodom...

Sent from my GT-I5800 using CM 7a8 & Tapatalk 2 Beta-5
I noga u dupe je korak naprijed

zvonac99

Citat: komir  u 15. Ožujak 2012, 19:20
Ovaj prevod ne paše za zadnju verziju, 1.7.2?

Pregledao sam prijevod za K1.7.0 i nema promjena, molio bih te da pojasniš problem?
Dali si se pridržavao uputa iz prvog posta ili si ga pokušao naknadno instalirati?
Ako si ga pokušao naknadno instalirati to nije izvedivo jer nema manifest datoteku, riješenje je niže navedeno.

Citat: Korda  u 11. Travanj 2012, 09:16
Ima li netko prijevod Kunene 1.7.2 za Joomlu 1.5.26 ili možda neke upute kako uspjeti. Sve mi radi na En ali ne mogu dobiti HR prijevod.

Prvo pitanje?, dali ti je instaliran HR jezik za J1.5.x, ako je tada skini prijevod za K1.7 iz prvog posta i moraš ga ručno pomoću FTP-a ili iz cPanela prebaciti u joomla language mape, sve fajlove iz hr-HR.com_kunena-admin u mapu ....tvoj_joomla_site\administrator\language\hr-HR\, sve fajlove iz hr-HR.com_kunena-site u mapu .......tvoj_joomla_site\language\hr-HR\
I noga u dupe je korak naprijed

Korda

Citat: zvonac99  u 12. Travanj 2012, 13:09

Citat: Korda  u 11. Travanj 2012, 09:16
Ima li netko prijevod Kunene 1.7.2 za Joomlu 1.5.26 ili možda neke upute kako uspjeti. Sve mi radi na En ali ne mogu dobiti HR prijevod.

Prvo pitanje?, dali ti je instaliran HR jezik za J1.5.x, ako je tada skini prijevod za K1.7 iz prvog posta i moraš ga ručno pomoću FTP-a ili iz cPanela prebaciti u joomla language mape, sve fajlove iz hr-HR.com_kunena-admin u mapu ....tvoj_joomla_site\administrator\language\hr-HR\, sve fajlove iz hr-HR.com_kunena-site u mapu .......tvoj_joomla_site\language\hr-HR\

Bravo - hvala puno.
Imao sam instaliran HR jezik za J.1.5.x ali nisam bio ovaj drugi dio odradio ovako. Sada je ok.

zvonac99

Ok, bitno da je pomoglo :)

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk 2 Beta-5
I noga u dupe je korak naprijed