Svi se članci koji prikazuje jedan modul pojavljuju na početnoj stranici

Autor Retro Alfa, 16. Lipanj 2011, 15:50

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Retro Alfa

Nisam siguran dali postam u pravoj kategoriji ako sam pogrješio molim vas premjestite.

Problem je sljedeći , na početnoj imam modul desno  (mod_globalnews) koji prikaziva sve članke iz jedne kategorije i opet ispod isti taj modul koji prikazuje članke iz druge kategorije. Sada kad god kliknem na bilo koji članak koji prikazuje taj modul, ono mi prikaže članak na početnoj uključujući i sve ostalo što je na početnoj umjesto da samo prikaže taj članak. Kad sam sve članke postavio ubacio sam i JoomFish mada ne bih rekao da mi on pravi problem jer nigdje do sada nije to radio. I promjenio sam par puta početnu stranicu, bila je u jednom pa u drugom pa u trećem meniju na kraju.

Primjetio sam još nešto kod linka

index.php?option=com_content&view=article&id=108%3Atest-clanak&catid=39%3Adjelatnosti&lang=hr

Ovo sa postotcima nije mi jasno, jer kad napravim hover na link dolje u lijevom kutu imam :

index.php?option=com_content&view=article&id=108:test-clanak&catid=39:djelatnosti&lang=hr

Mislim da je do baze i da nema tu pomoći, ali evo vrijedno je pokušati jer moram sve iz početka.

Radim sa joomlom već preko godinu dana i nisam naletio na kakvu grešku, nadam se da netko ima više iskustva.   :'(


marko227

I ti mimo svog prijatelja i bivšeg radnog kolege došao ovamo tražiti savjet. E pa stvarno...  >:(

Šalim se, vidim da je to još testna stranica ali ako nije problem ubodi link na skype pa da bacim oko na to što te muči.