Kako postići ovo sa svojim sajtom na google-u?

Autor Defton, 15. Lipanj 2011, 10:14

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Defton

Želio bih kada upišem u google ime svoje stranice da mi bude ovako kao što je na HRSVIJET.
Znači, da imam ove plave podmenije istaknute vani.  Politi, Glas, Zanimljivosti...
HVALA!



Skipper

To ćeš postići kada i ako Google odluči da je tvoja stranica vrijedna toga. "Ručno" postizanje ovoga možeš istog trena zaboraviti.

Retro Alfa

Za jedan lokalni portal koji održavam trebalo je nekih 4 mjeseca prije nego što je google odlučio "da je stranica vrijedna". Ovdje samo vrijeme pomaže, a bilo bi dobro da je i posjećena.


miki

Citat: Defton  u 15. Lipanj 2011, 10:14
Želio bih kada upišem u google ime svoje stranice da mi bude ovako kao što je na HRSVIJET.
Znači, da imam ove plave podmenije istaknute vani.  Politi, Glas, Zanimljivosti...
HVALA!




Ako sam te dobro shvatio, tebi bi mogao pomoći modul za Breadcrumbs.
Pročešljaj malo ekstenzije za jomlu koje se tiču te tematike ili pogledaj možda dodatni modul
Microdata Google Breadcrumbs
http://extensions.joomla.org/extensions/site-management/seo-a-metadata/meta-data/20096

Guardian

Neće mu to pomoći. Google gleda koje su landing pages na kojim kategorijama. Što više posjeta prije će staviti one podlinkove.

Guardian

Sjettio sam se nečega vezano uz ovo.

Google je meni ove linkove ispod jednom dao na jednoj web stranici, i ponovo ih sklonio. Znači nema garancije da će ostati. Ako Google vidi da je broj posjeta na te linkove ispod opao, sklonit će ih.