Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Hrvatski jezik za 1.0.15

Autor marko227, 14. Lipanj 2011, 14:44

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marko227

Ljudi ima li itko pri ruci Hrvatski jezik za Joomlu 1.0.15 (admin i frontend dio)?

Unaprijed hvala.

erik

Joomla 1.0.x nije imala backend jezik nego samo frontend. Backend je bio hardkodiran na engleski pa su vrijedni ljudi napravili lokaliziranu verziju: croJoomla.

Mislim da imam po nekim backupovima pa poslije potražim, ali ako netko odmah ima neka stavi.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

marko227

Eeee vidiš kad je to bilo više se i ne sjećam kako su se jezici dodavali.
Hajde ako nađeš u arhivi nešto stavi za download molim te.

Onebeat

Citat: marko227  u 14. Lipanj 2011, 16:53Eeee vidiš kad je to bilo više se i ne sjećam kako su se jezici dodavali.
Hajde ako nađeš u arhivi nešto stavi za download molim te.

imam ja pa stavim ovdje,imam unazad do prve verzije:)
Truth will set you free

Onebeat

Kao što sam obećao ;D


Samo extract u language folder i to je to:)
Truth will set you free

marko227

Zahvaljujem kolega "Jedan otkucaj" ;)

Memphis

pozz

Ja imam isto problem sa hr prijevodom na verziji 1.0.15! Dakle ažurirao sam verziju joomle sa 1.0.12 na 1.0.15 i sve je prošlo ok, sve radi osim admin panela koji nema prijevod na hr ni na eng. Odnosno pola je na hrvastku pola na engleskom. Ima li netko HR language pack za 1.0.15? Hvala

Onebeat

jesi pogledao moj post iznad?

btw da ti nije ostao mozda cache u browseru? ;D
Truth will set you free

Memphis

Citat: Onebeat  u 21. Veljača 2012, 22:45
jesi pogledao moj post iznad?

btw da ti nije ostao mozda cache u browseru? ;D
je, skužio sam ali mi nije pomogolo. Napravio sam prije backup pa sam vratio stare filove i vratio na 1.012, sada sve radi kao prije. Stvar je u tome da sam ja imao crojoomlu a ona ima drugačije raspoređene fileove za prijevod, za admin panel pa nije radilo. Zanima me da li netko ima patcheve od crojoomle od verzije 1.012 do 1.015? Znam da je prastaro i da je teško to naći ali ako ima netko od bivše crojoomle? Tamo nema ima nekih starih linkova ali nije moguć download! Hvala.

Memphis

Evo trebao bih ovu zakrpu; http://www.pingvin.biz.hr/download/doc_details/62-joomla-upgrade-sa-1012-g-1013-fix.html. Mislim da je ona uzrok ovog mog problema. Joomla upgrade sa 1.012 --> 1.013 (+fix) (Nadogradnja sa verzije 1.012 na 1.013. Sadrži i zakrpu za admin session probleme. )