Prikazivanje stranice u raznim preglednicima (problem sa skriptama)

Autor Tom555, 30. Svibanj 2011, 12:47

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tom555

Iako se stranica kod mene uredno prikazuje u svim poznatijim preglednicima, jedan posjetitelj veli da kod njega to nije slučaj. U kojemu god pregledniku on otvori stranicu, ona se ne učitava dobro.
Pitam se, o čemu je riječ i da li je moguće da se i kod ostalih prikazuje loše.
Kaže nezadovoljnik da mu pokazuje sljedeču grešku:

Skripta na ovoj stranici je zauzeta ili je prestala odgovarati, skriptu možete zaustaviti odmah ili, ili možete nastaviti i čekati da završi.

Da li u njegovim postavkama preglednika nešto nije dobro podešeno pa ne pokazuje određene skripte ili je do mene i joomle?
Kako to provjeriti?

Stranca je www.crowc.org

Tom555

Gledao sam na googlu i izgleda da je ipak nešto krivo u izvršenju java skripte u Community Builderu com_comprofiler/js/jquery-1.5.0/jquery-1.5.0.min.js:15
Imam CB najnoviji 1.4, što predlažete?

Skipper

Za početak, ja bih maknuo Wibiya toolbar, pa onda vidio da li je problem s CB...

Tom555

Citat: Skipper  u 30. Svibanj 2011, 14:01
Za početak, ja bih maknuo Wibiya toolbar, pa onda vidio da li je problem s CB...

Prihvaćeno!


Tom555

Kod mene je stalno dobra. Ali, podsjećam te na prvi moj upis: ne znam kako je kod drugih, kod jednog posjetitelja ne valja prikaz. Sad nakon ovih preinaka, pitat ću ga, da li je sada bolje.

Skipper

Testirao si web u različitim preglednicima? Ne moraš čekati da ti se korisnik javi...
Imaš li dva modula koji koriste mootools? Tu bi mogao biti odgovor.
P.S. Ovo pišem s moba, ako se slučajno pitaš zašto ne pogledam kod sebe.

Tom555

Testirao sam... kod mene dobro, a kod njega ne?
Za mootools ne znam, ali jquery vjerojatno!
Sad si me podsjetio da sam instalirao dva plugina za "tobožnje ubrzanje" (Ki mootools control i JHC optimize) ali najvjerojatnije nisam dobro podesio njihove postavke.
Evo slike u prilogu:


oKRamxII

Eh da, kod optimizacije zna doći do tih nekih "poremećaja", i meni je isto primjerice bilo normalno na jednoj stranici, kad ono drugi dan "Što je sad ovo, zašto se samo tekst pokazuje"...

Treba se poigrati malo s tim i istestirati to (ima i nekih web stranica koje mogu prikazati u željenoj konfiguraciji, to sam link vidio na ovom forumu, mislim).

wooer

Citat: oKRamxII  u 31. Svibanj 2011, 19:36
(ima i nekih web stranica koje mogu prikazati u željenoj konfiguraciji, to sam link vidio na ovom forumu, mislim).
Ovakvo nešto misliš http://browsershots.org/ ?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

oKRamxII

Citat: wooer  u 31. Svibanj 2011, 21:31
Citat: oKRamxII  u 31. Svibanj 2011, 19:36
(ima i nekih web stranica koje mogu prikazati u željenoj konfiguraciji, to sam link vidio na ovom forumu, mislim).
Ovakvo nešto misliš http://browsershots.org/ ?

Primjerice taj, da.