TRAŽE SE LJUDI ZA PREVODITELJSKI TIM!

Autor erik, 11. Siječanj 2011, 11:47

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

denoza


karlovic

Citat: erik  u 17. Siječanj 2011, 18:05

ali idem završiti komponentu pa ćemo vidjeti da li to radi.

ajde , ajde manje brbljanja i pisanja po forumu radi nešto ... bar ti ako mi ne ništa  radimo  ;D  
p.s. to je šala erik ti sada imaš našu moralnu podršku da dovršiš sve sam  0:)

Onebeat

Citat: denoza  u 17. Siječanj 2011, 18:09
Erik, Bog ti dao zdravlje sinko...

Tko zna ZNA tko nezna 2

Tako su meni govorili pa valjda će i njemu koristit teza! ;D
Truth will set you free

zvonac99

Nitko mi nije odgovorio na moj http://forum.joomla-hrvatska.com/index.php?topic=8.msg158#msg158 post, pa da ukratko ponovim, dali se razmišlja o instaliranju neke komponente di bi se mogli uploadati prijevodi za postojeće komponente/module/plugine ??
I noga u dupe je korak naprijed

wooer

Polako zvonac. Bit će i toga. Ako imaš odmah nešto korisno stavi na forum pa ćemo premještati naknadno.
Daj da se jedno po jedno dovrši jer ćemo u protivnom imati šumu raznoraznih dodataka koji nikad neće biti zgotovljeni, a naknadno se nikome ne da raditi.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

zvonac99

#35
Ok, nema problema  ;) ;) samo sam pitao, a što se tiče prevoda pa imam npr Forum Kunena (v1.6.2), K2 (v2.4.1) i još neke (ovo je možda najzanimljivije masama)  ;D ;D

EDIT: Da možda otvorite podkategoriju "prijevodi" i u 1.5 i u 1.6 sekciji foruma?
I noga u dupe je korak naprijed

miki

Pozdrav, javljam se za prevođenje joomle :) ako je potrebno

Bernard [ExaByte]

Citat: miki  u 20. Siječanj 2011, 00:13
Pozdrav, javljam se za prevođenje joomle :) ako je potrebno

Dobar dan Miki.

Hvala ti na iskazanoj dobroj volji! Za sada smo "puni", ali ako zatreba prva si rezerva, OK?  :pivo:

kiki-rovinj

Pozdrav svima,
novi sam na Vašem forumu i pribilježavam se za pomoć pri prijevodima ali ja imam mali problemčić, tj. do sada kad mi je trebao kakav prijevod kojega nisam našao na netu prevađao sam si sam ali pošto neznam engleski prevađao sam sa talijanskog kojega znam perfektno.
Čitajući ovaj post skužio sam da ste napisali komponentu koja pomaže u prijevodu i pošto neznam kako funkcionira pitam dali je moguće u tu komponentu setirati i input jezik tj. u mom slučaju talijanski, u slučaju onih koji znaju eng - engleski, oni koji znaju njemački da bude njemački itd.
Mislim da bi takva inačica možda bila interesantna i onim userima koji barataju bolje drugim jezicima.
Ako smatrate ovu opciju suvišnom zanemarite ju, ovo je bila samo ideja dobre namjere.
Pozdrav iz Rovinja.