Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

OT: Tražim posao

Autor erik, 21. Svibanj 2011, 18:08

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

erik

Isprika na OT-u.

Tražim posao u "branši" pa ako netko zna nešto biti ću zahvalan ako mi javi. Ja sam u Puli bih ostao u tom dijeli Lijepe naše.

Iskustvo: PHP, mysql, pgsql, javascript, css, html. Joomla (naravno) i dosta drugih php CMS-ova. CakePhp, mootools, jquery...

Tnx.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

maleni

Ma kakav off topic. Pored preko 350 000 nezaposlenih, danas je to sve samo ne oftopicarenje.
Sve u svemu - sretno u pronalasku posla!  8)

Onebeat

Citat: erik  u 21. Svibanj 2011, 18:08Isprika na OT-u.

Tražim posao u "branši" pa ako netko zna nešto biti ću zahvalan ako mi javi. Ja sam u Puli bih ostao u tom dijeli Lijepe naše.
Tnx.

a sto bi sa a-web studiom,nije da si zatvorio?
Truth will set you free

Tom555

Uf, kakvo iznenađenje!? Erik bez posla? Pa ljudi što je to u Hrvatskoj? Takav maher... nevjerojatno.
Dođi u Beč, ovdje za takve kao ti ima posla!

erik

Citat: Onebeat  u 21. Svibanj 2011, 23:45a sto bi sa a-web studiom,nije da si zatvorio?
Zatvoriti ću na kraju mjeseca. Jednostavno sam izgorio i zaželio malo normalnog posla sa osam satnim radnim vremenom i slobodnim vikendima. Tko god je probao biti privatnik u hrvatskoj me sigurno razumije. Imam dosta dobrih i poštenih klijenata, ali i onih koji su ostali dužni (Kakvo plaćanje? Pa rekao si da si FREElancer.) i druge lijepe stvari :)

Citat: Tom555  u 22. Svibanj 2011, 02:16Dođi u Beč, ovdje za takve kao ti ima posla!
Hvala druže na lijepim riječima :) Imao sam već ponude iz Italije i Kanade, a i moja draga me nagovara da se idemo negdje "vani". Još uvijek se držim i vjerujem u sposobnost hrvata da će napraviti nešto dobro od ove raspadnute ekonomije.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Onebeat

Odlijev mozgova,zalosno!ah da tako vjeruju ovi sto sjede u stolicama nebi ti zatvarao!katastrofa:(
Truth will set you free

Tom555

Moj erik, ja sam tako čekao Hrvatsku da nadođe pa... ostario... sva sreća pa sam se ipak otisnuo. Ne znam što ti je činiti, u potpuno si u nezahvalnoj poziciji. Ali, ako ima imalo pameti ti bi već u Hrvatskoj početkom tjedna trebao naći posao u struci. Želim ti svu sreću, a moja ponuda tvoga dolaska u Beč ostaje!

erik

ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

oKRamxII

Citat: erik  u 22. Svibanj 2011, 09:40
Citat: Onebeat  u 21. Svibanj 2011, 23:45a sto bi sa a-web studiom,nije da si zatvorio?
Zatvoriti ću na kraju mjeseca. Jednostavno sam izgorio i zaželio malo normalnog posla sa osam satnim radnim vremenom i slobodnim vikendima. Tko god je probao biti privatnik u hrvatskoj me sigurno razumije. Imam dosta dobrih i poštenih klijenata, ali i onih koji su ostali dužni (Kakvo plaćanje? Pa rekao si da si FREElancer.) i druge lijepe stvari :)

Citat: Tom555  u 22. Svibanj 2011, 02:16Dođi u Beč, ovdje za takve kao ti ima posla!
Hvala druže na lijepim riječima :) Imao sam već ponude iz Italije i Kanade, a i moja draga me nagovara da se idemo negdje "vani". Još uvijek se držim i vjerujem u sposobnost hrvata da će napraviti nešto dobro od ove raspadnute ekonomije.


Svaka čast na vjeri vezano uz ovo zadnje  ;)