Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

ehrvatska

Autor znadem, 17. Svibanj 2011, 00:26

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

znadem

prije pola sata na kapital network tv bio je prilog o joomli i spomeniše kao našu zajednicu ali sa adresom joomla-cafe.com gdje su objasnili što se može na istoj pronaći.
Ne bi im škodio jedan dopis za ispravkom netočnog navoda što zna reći drug šeks

Skipper

Toliko o hrvatskom IT novinarstvu. Svaka čast kolega na ovome. Tko će napisati dopis? Imamo li memorandum? Ha?

znadem

to ćemo ostaviti našem bernardu da učini ipak je on, on!  :pivo:

wooer

A mogli bi biti i iskreni pa reći da se na gore spomenutom siteu mogu i naći neke informacije vezane uz joomlu, dok je ovaj naš više kao neka državna služba gdje stranke urudžbiraju svoja pitanja i kritike pa se nadaju da će u nekom realnom vremenskom okviru dobiti suvisli odgovor.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Hrvoje.T

da gledao asm pa mogli su spomenuti nas.haa eh ti novinari..
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

dottnick

Mislili su bas na Joomla-cafe.com sve su dobro napravili....
http://www.svijet-androida.com/ - Vaš vodič kroz Android

Tom555

Citat: dottnick  u 01. Lipanj 2011, 00:57
Mislili su bas na Joomla-cafe.com sve su dobro napravili....

Toliko dobro da ste nakon te reklame bankrotirali, prodajete stranicu?!
Malo skromnosti ne bi škodilo vašem mladenaštvu!

Bernard [ExaByte]

Citat: wooer  u 17. Svibanj 2011, 17:33
A mogli bi biti i iskreni pa reći da se na gore spomenutom siteu mogu i naći neke informacije vezane uz joomlu, dok je ovaj naš više kao neka državna služba gdje stranke urudžbiraju svoja pitanja i kritike pa se nadaju da će u nekom realnom vremenskom okviru dobiti suvisli odgovor.

drug, ne znam što to ima u 30-ak članaka da je više od foruma gdje se ipak u pravilu dobije suvisao odgovor?


Citat: Tom555  u 01. Lipanj 2011, 01:11
Citat: dottnick  u 01. Lipanj 2011, 00:57
Mislili su bas na Joomla-cafe.com sve su dobro napravili....

Toliko dobro da ste nakon te reklame bankrotirali, prodajete stranicu?!
Malo skromnosti ne bi škodilo vašem mladenaštvu!

Svaki novi Joomla! site je pohvalna stvar, ali iskrenost je očekivana.

Npr. nazivati joomla-cafe.com "hrvatskom Joomla internet zajednicom" - gdje je ta zajednica? 2 autora 30 članaka? Interaktivnost? ...no pošto je danas normalno da se svaki drugi Hrvat samoproziva managerom, onda je valjda sasvim normalno prosječan portal prozvati zajednicom pa stiskat palčeve da se nekim čudom to i dogodi.

Imate linkove ali nigdje link ni na službeni međunarodni forum Joomla! zajednice, možda ovaj naš ili ako vam je naš zbog nečeg mrski, barem bilo koji drugi gdje ljudi mogu i zatražiti pomoć.

Btw. Joomla! se piše s uskličnikom i to je zaštićeni trademark, pa bi bilo dobro da malo proučite što morate napraviti da je site sukladan Joomla! trademarku.

dottnick

#8
Hrvatska Joomla Internet Zajednica je bila glupa ideja....(nije bila moja)
Stavili smo ime ''Joomla! Internet Klub''....i tako će ostat dok sam živ...

Ja sam na početku kada je bila osnovana stranica 3.3.2011 tjedan dana poslje dosao na taj forum ....  i pitao za neku suradnju...NPR. stavim vas link na sajt a za uzvrat vaši korisnici nek napišu neki članak i koji bi bio objavljen na stranici pod njihovim imenom i prezimenom.

Nemam ništa protiv vas niti vaše zajednice ...nisam PROFI u Joomli al se trudim biti  ....
http://www.svijet-androida.com/ - Vaš vodič kroz Android

vivi

Neka se oni hase sa uvodjenjem kojecega u hr. bitno da im jos nisu proradili niti oni sustavi u zdravstvu lol. Al cemu uopce cudjenje, ipak je to HRT, ko ce se dicit vlastitim drekom nego oni :D Al ajd necu o offtopic...

Sto se tice ehrvatska emisije.. nekad zna cak i zanimljiva biti, al i dalje sve mi to ustogljeno izgleda.

dottnick

http://www.svijet-androida.com/ - Vaš vodič kroz Android

vivi

pobogu jel to na frontu comic sans ispod logtipa? izbacite ga i sve 5  ;D

dottnick

Nije. ...u biti neznam sada trenutno koji je font....al meni dobro zgleda...
http://www.svijet-androida.com/ - Vaš vodič kroz Android