Problem s image scroll modulom

Autor menka2, 15. Svibanj 2011, 01:41

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

menka2

pozdrav ljudi trebam pomoć potpuno sam nov u joomli sviđa mi se program jako evo inače se bavim glazbom iz osijeka sam i imam sada jedan projekat s djecom s posebnim potrebama pa sam htio napravit web stranicu kao reklamu za taj projekat e sada napravio sam stranicu i sve u redu i sad sam htio sa strane staviti slikice koje če se vrtit znači image scroll i sve u redu slike se vrte ali mi rije slika pišu ovakve poruke i ne mogu ih nikako maknuti :
Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\joomla\modules\mod_imagescroll\mod_imagescroll.php on line 2
molim pomoć

erik

Dobrodošao menka2!

Imam dva savjeta:

1) Upotrijebi neki drugi modul jer ovaj očito ima neku grešku
2) Pročitaj malo o interpunkcijskim znakovima, znaju biti korisni.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

menka2

pozdrav hvala na lijepoj dobro došlici ja te molim ako znaš neku drugu mogučnost da mi daš link jer imam problem htio sam ustvari joomlu 1.5 instalirat ali neće pa sam instalirao 1.6 i što god sam probao nije radilo

Skipper

Što znači "neće Joomla 1.5 instalirati"? Dakle, ovo je sad 1.6?

menka2

riješio imam joomlu 1.6 ali me sad druge stvari muće već sam napisao negdje na forumu da neznam kako od slike napraviti interni link na slijedeću stranicu jer bi htio naprimjer kada kliknem na informacije o proizvodima da mi otvori isti izgled kao početnu stranicu ali slike kao daljnje linkove npr bijela tehnika nacrtan frižider i kada kliknem na njega da mi tek onda otvara neku arhivu

menka2


oKRamxII

Što je na kraju :D? 1.5 ili 1.6?

menka2