Prilikom logina,potpuno prazna stranica

Autor sanox, 07. Svibanj 2011, 12:07

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

sanox

Ljudi pomagajte neznam sta da radim ::).Preko vikenda sam bio miran.Danas popodne isti slucaj.Svaki put me natjera da moram po jedan modul zatvoriti  :'(.Skipper ono sa postavkama gresaka isto nefunkcionise.Mislim radi ono ali u ovom slucaju nepomaze.Prilikom logina mi se samo pojavi prazna stranica.Nista nema na njoj.Onda odem u administraciju,zakljucam neki modul ili plugin,refresujem i stranica ponovo dodje.Stvarno ovo mi se do sada nikada nije desavalo......U redu da mi izbaci neku gresku pa da znam sta dalje da radim.Ali u mom slucaju izbaci samo praznu stranicu......

Tom555

U svakom slučaju trebaš kontaktirati hostera. Imao sam nedavno sličan slučaj kod logiranja na Jomsocial. Rješenje je bilo da server nije u potpunosti podešen sa zahtjevima te komponente. Promjena servera je rješila moj problem. Mislim da je i kod tebe taj slučaj s nekim od dodataka, da stranica katkada radi, a katkada ne.

Da li koristiš CB (da li si nadogradio na najnoviju inaćicu) za login ili onaj pretpostavljeni koji ide uz instalaciju?
Bilo kako bilo, kontaktiraj davatelja usluge, kod njih je ključ rješenja tvojih poteškoća.

Skipper

U početku sam ti sugerirao da kontaktiraš hostera. Server log bi mogao štošta reći o tvom problemu...

sanox

Ok momci puno Vam hvala.Pokusat cu i to jos