Prilikom logina,potpuno prazna stranica

Autor sanox, 07. Svibanj 2011, 12:07

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

sanox

Pozdrav.U zadnjih par dana imam problem sa mojom stranicom.Koristim joomla 1.5.22 .Prilikom posjete sajtu radi sve normalno,medjutim kada se pokusam logovoati na stranicu,samo mi se pojavi bjeli ekran.Znaci sve je prazno.Kada u podesavanju podloska promjenim na drugi podlozak opet mi sve radi kako treba.Mozeli mi neko reci u cemu je problem,jer sam na ovom podlosku dugo radio i nebih zelio da ga mjenjam.Hvala puno unaprijed na odgovoru

Onebeat

Prvo upgrade na zadnju verziju,a onda promisli sto si radio zadnje kad se to dogodilo...
Truth will set you free

sanox

Hvala na brzom odgovoru.Upravo sam napravio upgrade na 1.5.23 i nazalost,nista se nije promjenilo.A u tom i jeste interesantna stvar sto bas nista nisam mjenjo na stranici u posljednjih 3 mjeseca.Vec su me clanovi poceli obavjestavati o ovom problemu. ::).Znaci samo moze biti problem u predlosku ali neznam odakle da pocnem??? gledao sam u index.php i nista mi nije upalo u oci nepoznato i sumnjivo.???

dombo

je li to neki custom predložak ili si ga skinuo s neke stranice,ako si ga skinuo da li si ga platio ili je free?

sanox

nije custom vec sam ga platio prije nekih dvije godine na yootheme

Onebeat

pogledaj jel ima nova verzija tog template i kontaktiraj helpdesk yoothemea,za pocetak!
Truth will set you free

dombo

ako si kupio njihov predlozak duzni su ti dati korisničku podršku samo je pitanje koliko dugo su dužni davati podršku.

sanox

Imao sam samo na tri mjeseca Silver paket.Vise nisam njihov clan tako da nemogu ni pristupiti klubu  :(

sanox

Jos me interesuje ako neko zna.Ako bih deinstalirao ovaj template pa ga ponovo instalirao,dali bih ga morao ponovo prepravljati ili bi se vratili isto.Dali moram sacuvati configuration.php pa ga ponovo upload ili ima neki drugi nacin???

Skipper

Prije nego bilo što deinstaliraš, aj' probaj staviti u administraciji Prikaz grešaka na maksimalno, pa onda pristupi stranici i trebao bi dobiti točan, detaljan prikaz greške...

sanox

#10
Hej priijatelju izvini sto kasnim sa odgovorom posto sam bio zauzet zadnjih par dana.....Ovako prvo sam deinstalirao LIKE Facebook plugin i stranica je pocela raditi.Sljedeci dan , ponovo se pojavila ista greska.Zatim sam deinstalirao takodje plugin od like ispod vijesti.I ponovo je sve radilo kako treba.Danas ponovo ista stvar.Sad sam ponovo deinstalirao neki plugin i radi sve.Imam predosjecaj da je to hakerski napad jer samo od sebe nemoguce da se zablokira.......Izvini ali u administraciji nevidim nigdje link za prikaz gresaka????

Skipper

Globalna konfiguracija->Server->Postavke servera->Obavijesti o greškama

sanox

kod mene je bilo na "predefinirane" sad sam stavio na maximalne

Skipper

I sad bi ti trebalo, ako i dalje bude problema, kod (ne)učitavanja stranice, javiti što ne valja...

sanox

Ok prijatelju.Sacekat cemo da vidimo.Nadam se da vise nece biti problema :( :(