Naziv sajta

Autor Rx-5, 04. Svibanj 2011, 20:22

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Rx-5

Pozdrav ekipa
Skinija sam jedan predložak sa net i malo ga preuredija.
ALI neznam kako promjeniti Naziv indeksa koji piše na tabu i kako povećat slova u naslovu Članka?

Skipper

Naziv stranice se postavlja u Globalnoj konfiguraciji. A što se tiče veličine fonta, to ovisi o predlošku... Link na sajt ili naziv predloška?

Tom555

Ipak malo pokraj Globalne konfiguracije.
Dakle, naziv stranice mijenjaš: Izbornici>Main Manu>Naslovnica (Početna, Home)>Sistemski parametri (desno, naziv stranice).
Veličinu fonta najčešće u templates.css predloška.

Skipper

Citat: Tom555  u 04. Svibanj 2011, 22:16
Ipak malo pokraj Globalne konfiguracije.
Ipak, krivo. Naziv sajta se definira u Globalnoj konfiguraciji (sajt). A što se tiče fonta, ovisi o predlošku.

wooer

Citat: Skipper  u 05. Svibanj 2011, 08:29
A što se tiče fonta, ovisi o predlošku.
I ne samo predlošku nego i o tipu odabranog prikaza (nije isto mijenjati font za listu ili blog prikaz).
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Tom555

Citat: Skipper  u 05. Svibanj 2011, 08:29
Ipak, krivo. Naziv sajta se definira u Globalnoj konfiguraciji (sajt). A što se tiče fonta, ovisi o predlošku.

Ah da, u pravu si Skipper, mislio sam da njemu treba mjenjanje pozdravne poruke na naslovnici...

Rx-5

Pokusa sam ali tu mi se nalaze informacije koje bi i trebale bit ali na tabu opet pise dobro dosli umisto naziva portala.
Jos bi nesto pita, u predlosku je napravljeno da su clanci jedan vodoravno i cetri okomito, kako cu promjenit da svi budu vodoravni jedan ispod drugog?

wooer

Citat: Rx-5  u 05. Svibanj 2011, 13:47
Jos bi nesto pita, u predlosku je napravljeno da su clanci jedan vodoravno i cetri okomito, kako cu promjenit da svi budu vodoravni jedan ispod drugog?
Krivo, nije to u predlošku napravljeno već je definirano u parametrima izborničke stavke.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Rx-5

Hvala wooer  :)
U parametrima je bija problem al sada je riješeno!
Samo da povećam slova i sajt je gotov