Like - Facebook društveni dodatak

Autor brq, 02. Svibanj 2011, 13:43

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

brq

Instalirao sam JV Facebook Plugin za like-anje sadržaja iz joomla sajta.

Kad likeam nešto, objavi se feed u mom profilu na face-u i doda mi malu sličicu koje je pobrao sa mog sajta. Ali te sličice nisu koje bi ja htio nego one koje nebi htio da budu, npr. logo od supporera.

Ima ili netko ideju kako kontrolirati koje slike da se povlače u facebook profil.

Probao sam sa više različitih pluginova, stvar je ista!

wooer

Mislim da je erik već jednom rješavao sličan problem na 'onom' forumu pa pokušaj naći tamo ili pričekaj da se ponovno ovdje oglasi s rješenjem.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

brq

Da vidio sam to. Spominje se samo meta opis sajta a ne i sličice!

erik

Znam da sam prije godinu dvije na starom forumu nekome preuredio jedan FB plugin da ispravno prikazuje opis i sliku na facebooku. Uglavnom, riječ je o tome da slika mora biti u jednom meta tagu

<link rel="image_src" href="PUNI_URL_DO_SLIKE" />

Poslije sam vidio da neki o ponuđenih pluginova nude tu opciju. Sori, ali ne mogu se sjetiti koji su to. Probaj još kopati.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

brq


brq

#5
Kaj <link rel=”image_src” href="PUNI_URL_DO_SLIKE" /> dodam iza <head> u index.php od templatea?

I btw. ovdje : http://developers.facebook.com/tools/lint/ možete vidjeti informacije o linku na koji puca like button i preko ovog se uglavnom očisti Facebook cache.