Ne objavljuje vijest

Autor Hanza, 18. Siječanj 2011, 21:28

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Skipper

Bo, meni se sve normalno prikazuje... :nevin: A backend? Spremanje vijesti?

Hanza

Citat: Skipper  u 20. Siječanj 2011, 16:41
Bo, meni se sve normalno prikazuje... :nevin: A backend? Spremanje vijesti?
Prikazuje jer sam vratio staro..izbacivalo je ova upozorenja na vrhu stranice..

Skipper

#32
A što je s backendom? Negdje ti je opet zbrčkan kod u configuration.php, vjerojatno negdje imaš praznu liniju u njemu. Ili si ga sačuvao u krivom formatu. Kojim editorom ti, zapravo, radiš?

wooer

Pretpostavit ću da je greška možda bila uzrokovana jer configuration.php nije spremljen kao UTF8 no BOM prilikom ručnog editiranja.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Hanza

Citat: Skipper  u 20. Siječanj 2011, 12:13
Evo ti ispravka, ovoga što ti je wooer napisao, na to se mora uvijek paziti i iole "pametniji" editor će ti sugerirati da nešto nije u redu sa kodom... Uploadaj ovaj gore, pa javi je li ok.

Uzeo sam ovaj od Skiper i poslao na server preko FTP-a

Hanza

Citat: Skipper  u 20. Siječanj 2011, 17:00
A što je s backendom? Negdje ti je opet zbrčkan kod u configuration.php, vjerojatno negdje imaš praznu liniju u njemu. Ili si ga sačuvao u krivom formatu. Kojim editorom ti, zapravo, radiš?
notepadom

znao sam i sa Dreamweaverom..
Gledao sam nema nigdje prazne linije..

Skipper

Probaj ponovi, pa javi. Nisam baš siguran da sam ga ja krivo spremio, ali za svaki slučaj...

Hanza

Radi..hvala svima na pomoći..
Dok nađem vremena imam jedan portal u koji nemogu ući s admin lozinkom!

wooer

Citat: Hanza  u 21. Siječanj 2011, 22:50
Dok nađem vremena imam jedan portal u koji nemogu ući s admin lozinkom!
Možda ti ovo pomogne dok ne sredimo naš wiki ... http://docs.joomla.org/How_you_reset_an_administrator_password%3F
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Hanza

Znam , probano, resetiram ga u bazi ali me ne pušta... >:D

wooer

Ne kužim. Sve mi dođe da te pitam koristiš li ti joomlu  :nevin:
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Skipper

Ti si napravio i održavaš taj portal ili? Da nije umjesto admin zadano neko drugo korisničko ime? Jer, ako ne ide ovako kako ti je wooer sugerirao, ne znam kako bi onda išlo...

Hanza

Citat: Skipper  u 22. Siječanj 2011, 09:42
Ti si napravio i održavaš taj portal ili? Da nije umjesto admin zadano neko drugo korisničko ime? Jer, ako ne ide ovako kako ti je wooer sugerirao, ne znam kako bi onda išlo...

Ja sam ga napravio kao podomenu za jedan ribički klub a održavao ga je neki klinac kod njih, dodavnje vijesti.. lozinka koja im je dana više ne prolazi. Sad su imali skupštinu i malo bi pisali ali nede... i to budem probal rješiti natednih dana.


Hanza

I to sam probao, nego pogledaj ovaj configuration, prva dva reda su mi definitvno sumnjiva..