Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Zašto Joomla?

Autor erik, 18. Travanj 2011, 14:16

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

erik

Zbog čega ste odabrali Joomlu kao svoj alat? Mislite li daje bolja od drugih ili jednostavno stvar navike?
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

Hrvoje.T

bolja, brža,jednostavnija, puna modula,kreativna, just simple easy cms za uporabu..još najbolje je to što je free..najbolji open source cms..po meni..ima još toga u čemu je bolja ali svatko ima svoje mišljenje..radio sam sa dosta cms-ova kako free i komercijalnih i joomla pruža jednostavnost upravljanja i korigiranja samih elemenata..kaj da napišem još..za sada samo to..simple clever :pivo:
I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

miki

Dosta dugo sam bio u uvjerenju da je to stvar navike, onda sam odlučio isprobati raditi i nešto napravitiu wordpress-u i jednostavno joomla je moj odabir i način razmišljanja.
Wordpress mi je nekako uštogljen i šminkerski cms :) ne pruža mi dovoljnu slobodu rada nad kodom niti mi ima nekog smisla i logike u svojim mogućnostima.

vivi

U principu iam ogromnu zelju masterirat izradu temi za WP, no sudba me nekako uvijek vrati Joomli lol..  bice zbog toga valjda sto je na ovim prostorima jos uvijek no.1 open source CMS i ima vecu podrsku..