"Severina ostavila Milana radi Simone!!!" - jel` ovo dobar naslov?

Autor zvone85, 17. Travanj 2011, 11:40

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvone85

Pozdrav škvadro!

Prvi put se učlanjujem u raznorazne "Joomla" i ine zajednice, valjda zato što ne mislim da sam izmislio Joomlu nakon prvog Joomla polusajta. Ovom prilikom bi se volio povezati sa kul Joomlašicama i Joomlašima (sa dosta iskustva u Joomli, i sa onima koji stoje iza svog rada) , i još bolje - sa ekipom koja je upoznata sa freelanceanjem. Aktivan sam na elance-u, i s vremena na vrijeme naletim na projekt koji ne znam u potpunosti izvesti, ili pak nemam vremena... pa ako je tko raspoložen za kakvu suradnju i zaradu extra keša, holla :) elance.com/s/ilike/
Vidim na elanceu gro ekipe iz Hrvatske ali velika većina neaktivnih...

Evo da ubacim par natuknica o sebi;

- Zvone, 25 godina, "dizajner" sa šatro privremenim prebivalištem u Joomli (6,7 godina). Dizajner je pod navodnicima jer ionako klijentove želje i (ne)ukusi vizualno unište 90% projekta.
- Nisam ljubitelj gotovih template-a, baziram gotovo sve na Yjsimplegrid frameworku i na afterburneru.
- daleko sam od toga da se klasificiram kao programer, ali naučilo se ponešto zadnjih godina..
- nisam developo iz nule niti jednu komponentu, ali modificirao ih podosta.
- odradio cca. 50ak Joomla projekata
- Dobro upoznat sa SEOm (i SEO alatima), SEFom, FB i TW integracijama...
- kliknuo sam "donate" gumb na Joomla.org jer su mi ovi genijalci omogućili da ne ovisim o nadr*anom programeru u 99.9 % projekata :)


(do sada)najjači Joomla projekti:
http://pokercalculatorreport.com/
http://mzonereport.com
(oko 40,000 uniqova mjesečno)

Najdraži projekt (firma u kojoj sam zaposlen)
www.adal.hr

Eto, da nije baš "alo ja stigo".
LP,
Zvone

erik

ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

zvone85

teško je uspostaviti bilo kakav normalan kontakt sa "bok došo sam" :)

wooer

Citat: zvone85  u 17. Travanj 2011, 12:53
teško je uspostaviti bilo kakav normalan kontakt sa "bok došo sam" :)
U tom slučaju ja ću te samo 'nenormalno' pozdraviti s "Bok, dobrodošao nam ti !".
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member