[Riješeno] Izgled tekstova

Autor komir, 07. Travanj 2011, 20:55

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

komir

Evo prvi put sam instalirao jooma 1.6 i razlika nebo i zemlja od 1.5 verzije, ali mi se sviđa.
Imam jedno pitanje u vezi front izgleda. Na stranicu sam stavio 1.6 verziju ali mi tekstovi nisu od kraja do kraja nego do pola stranice. Template je default joomle 1.6.
Stavio sam sliku da se vidi
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

wooer

Teško je probleme vezane uz dizajn otklanjati po screenshotu.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

komir

Citat: wooer  u 07. Travanj 2011, 21:08
Teško je probleme vezane uz dizajn otklanjati po screenshotu.
Dakle u jedan menu stavio sam članak. U taj članak sam stavio tekst, međutim kada otvorim tekst na stranici nije od ruba do ruba nego do pola stranice (slika).
Kao da je neki modul sa desne strane stranice, ali "nevidljiv".
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

wooer

Kao što sam rekao, bez uvida u stranicu teško je otkloniti problem. Nisam slijep da ne vidim problem na slici tako da mi detaljno tekstualno pojašnjenje nije puno pomoglo.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

komir

#4
Evo link na stranicu ...
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting

Skipper

Direktore, meni svi tvoji tekstovi izgledaju sasvim normalni (izgledom  ;)), ništa ne nedostaje... Koji browser koristiš, jesi očistio cache i tako to...?

wooer

Svi ovi predlošci napravljeni su tako da prikazuju nekakve module sa strane, a ne da tekst pucaju preko cijele širine stranice.
Konkretno u datoteci /templates/beez_20/css/position.css definirano je ovo

#wrapper2 .item-page {
    max-width: 660px;
}


Ukoliko to ukloniš ili zakomentiraš nadam se da ćeš dobiti ono što želiš ali s ovim predlošcima to definitivno nije najsretnije rješenje
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

komir

Stavio drugi template i sada je sve ok  :nevin:
Izrada web stranica Domidona IT
Prirodni vrcani  med
Profesionalni Hrvatski SSD Hosting