Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

iNitium

Autor ikiK, 01. Travanj 2011, 17:49

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ikiK

Neki se sječaju možda moje prve joomla stranice (kak i ne kada su je i "sami" i napravili :) , evo je opet u novijem ruhu, naručen je redizajn stila i sadržaja...
Napominjem da stranica nije gotova, već je gotova struktura, i ajmo reči dizajn. Još se čeka nešto teksta i novi logo firme i artikala za ponudu ( bit će dodana jedna galerija).

Traženo je od mene da istaknem posebno ponudu za iphone i ostale apple proizvode, pa me zanima da li je jasna podjela na stranici i općenito navigacija i snalaženje... (prije nego ju zgotovim i krenem u marketing)

URL: initium.hr
Predložak: RocketTheme Mynxx,  JV Bellus
Korišteni dodatci: com: Mobile Joomla!, RSMonials, VirtueMart mod:  2jnews slider, artislider, p30bubblemenu... (samo neki, ako nekog još zanima napisat ću)
Dodatno programiranje: dosta igranja  i prčkanja po svemu...


Pucajte...
...

znadem

mapa stranice mi nije pregledna, ikonice na vrhu mi izgledaju siromašno, "na vrh" se 2 puta pojavljuje, menu što je u footeru po meni je viška, facebook like slabo pregledan kao i slide iznad, ne znam do kad misliš da ti ide ovaj satić zadovoljnih mušterija ali bi trebao malo istaknuti više da je 10 godina rada itd.,

ja sam pronašao po mom ukusu te primjedbe ali i naslovnica preko 2 MB mi nije draga jer na žalost nije adsl ušao u svaki dom

ikiK

Mapa je prebačena u normalni pregled, meni ikone sređene, Maknut na vrh ( dok ne nađem riješenje za drugi predložak koji je bez " na vrh") , fejs presložen i promjenjen ( drugačiji prikazi na drugačijim stranicama)...
Doljnji menu izbačeni (vukli su 200 kb vanjske skripte...)
Resizane slike ručno a ne pomoću editora - smanjena veličina sajta kolko se moglo... (Total   970 KB (1314 KB uncompressed))

Još netko?
...