Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

...

Autor euGlobal, 30. Ožujak 2011, 15:16

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

euGlobal

...
...

ikiK

#1
Poželjno je koristit odmak slika od teksta u člancima isto kao i poziciju slike u npr ljevom kutu da bi tekst ljepo popunio prazan prostor, lako za namjestit preko editora.
Poželjno je imat linkane naslove.
Modul poslovni imenik ti izlazi van predloška. (Lista svih proizvoda, Pretraživanje: ,Napredno pretraživanje)
Stranica nije niti css niti html validna...(valid xhtml valid css)
Virtuemart je totalni promašaj koristit u svrhu za koju se kod tebe koristi...

Ps: postoje predlošci za JEvents

Cjelokupni dojam mi je da uglavnom izgleda dosta nedovršeno, trebalo bi se još dosta s time poigrat te obratit više pažnje na detalje, oni su bitni za "oko".

Slobodno se tu obrati za pomoć.
Poz.
...

euGlobal

#2
...

euGlobal

#3
...

fab3r

Jedno pitanje ... dali je stranica još u razvoju ili?  :D Prilično mi (kao i kolegi ikik) djeluje nedovršeno.

Prva stvar je što sam kliknuo u izborniku (NAVIGACIJA) na poslovnu mrežu i izbacilo me van zbog nepostojećeg linka na nekakav članak.

Slike u člancima su još uvijek zaljepljene za tekst...

Što se predložaka tiče pogledaj si joomla24.de jer tamo imaju stvarno najveću bazu besplatnih joomla predložaka.

A nebi bilo zgorega poigrat se i sa komponentom K2.

Naslovi vijesti su nekako maleni i plavičasti. Pohvalno je što si ih linkao no svejedno naslov mora biti velik ( no i kontrastan).

U headeru imaš ogromnu prazninu gdje se vrti newsflash (možda bi mogao maknuti samo naslov Newsflash a staviti naslov tog članka kojeg modul newsflash vrti)

Default joomlin raspored vijesti na naslovnici je zastario i prilično je nepregledan. Podesi ga da ti pokazuje po jednu vijest po retku a ne kao do sad da imaš jednu glavnu i onda ti se dijele na dva stupca. (možda je ovo posljednje i stvar izbora, neznam ... )




euGlobal

#5
...