PREDEFINIRANA FORMA

Autor TOMs, 28. Ožujak 2011, 15:17

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

TOMs

Pozdrav svima... novi sam ovdje, pa odmah koristim ovu priliku da se predstavim...

E, sad...
zanima me dali postoji za joomlu neka komponenta ili što već, s kojom bi definirao neku formu za npr. ubacivanje proizvoda, tako da je forma gotova i da se samo ubacuju proizvodi??

primjer:
http://www.hgspot.hr/shop.aspx?pid=59757

Unaprijed hvala!!

gianni


wooer

Na žalost za sada VM nije dostupan u stabilnoj verziji za J!1.6.x. Ako se ne varam jedino HikaShop trenutno dolazi u obzir ali je po mome mišljenju 'prejednostavan'.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

TOMs

Sad sam instalirao HikuShop
Shvatio sam kako se ubacuju proizvodi i sl.

ono što nisam shvatio kako da stavim određene karakteristike tipa:
Šifra:
Jačina motora:
Zamjenjive oštrice:
Veličina reza:
Tip reza:

itd...

tako da ja samo ubacujem odgovore na ta pitanja??

wooer

Kao što sam već i rekao; prejednostavan.
Navodno je u planu takva neka funkcionalnost ali i kad to zgotove neće biti dostupna u besplatnoj verziji.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

TOMs

...a jel se može to onda u VMartu ili nekom drugom programu??

wooer

VM može ali za sada samo pod Joomlom 1.5.
Druga alternativa ti je recimo zasebna cart aplikacija (npr. Magento) pa ako postoji potreba za povezivanje s korisnicima joomla, upotrijebiti adekvatan most da ih poveže.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

TOMs

ma sve ok... samo kaj ja ne trebam nikakav webshop, povezan s korisnicima i sl....
ja trebam nešto da odredim specifikacije, cijenu, da se može ubaciti slika i to je to... dalje da samo "štancam" proizvode...

Jel postoji tako nešto??

wooer

VM može biti i samo katalog bez opcija kupnje ako te to zanimalo.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

TOMs

... jel ima neki tutorial ili nešto slično, kako da si to sve posložim... jer imao sam nekih problema u samom početku...
nije mi dao napraviti proizvod...

ikiK

Citat: TOMs  u 01. Travanj 2011, 11:01
... jel ima neki tutorial ili nešto slično, kako da si to sve posložim... jer imao sam nekih problema u samom početku...
nije mi dao napraviti proizvod...
http://virtuemart.net/documentation/User_Manual/index.html

I VM nije tvornica da izrađuje proizvode, možda malo previše od njega očekuješ...
...

Guardian

Citat: TOMs  u 28. Ožujak 2011, 15:17
Pozdrav svima... novi sam ovdje, pa odmah koristim ovu priliku da se predstavim...

E, sad...
zanima me dali postoji za joomlu neka komponenta ili što već, s kojom bi definirao neku formu za npr. ubacivanje proizvoda, tako da je forma gotova i da se samo ubacuju proizvodi??

primjer:
http://www.hgspot.hr/shop.aspx?pid=59757

Unaprijed hvala!!

Ako radiš stranicu nekom drugom, klijentu, sasvim ti svejedno je li 1.5 ili 1.6 Joomla.
Njemu je bitna funkcionalnost, ljepota i brzina.