Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Pitanje

Autor GorillaWma, 18. Siječanj 2011, 13:14

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

GorillaWma

Imam jedno pitanje, ali neznam gdje da ga smjestim na forumu, pa evo pitam ovdje jer se pomalo tice i joomle i zajednice.

Ja stvarno volim kada izradujem nesto posvetit se i najmanjem detalju na stranici i tako sam gledao malo po joomla(dot)org forumu i vidim ljudi cesto nailaze na sitne probleme koje zele rijesiti (a vezani su uz CSS/HTML) i sada npr. ljudima smeta sam izgled pagination-a i netko im je pomogao tamo kako da nadu gdje se to nalazi i promjene sto zele.
Da li ja sad smijem npr. isto tako napraviti neki post/tutorijal/slicno ovdje gdje bih opisao od samog pocetka pa do uredivanja same paginacije ili bilo cega sto je vec neko mozda i napravio, ali bez nekakvih linkanja na forum od joomle i copyrightova ili slicnog ? Mozda bih trebalo procitati terms na joomla forumu? Ako netko moze pomoc, hvala.

Moje Novo Ime

Vjerujem da nitko neće imati ništa protiv da podijeliš zanimljive tutorijale s zajednicom i slobodno navedi link (izvor) odakle si ga pročitao, možda preveo i dijelom preuzeo.
U razgovoru s Bernardom zaključak je da bi za takve stvari bila najbolja kategorija "Webmaster kutak".

Predlažem ti da koristiš u novoj temi naslov s ovim [TUTORIJAL]  XYZ NASLOV zbog lakšeg pregleda/sortiranja.

GorillaWma

hvala na odgovoru, takvom slicnom sam se i nadao.

Bernard [ExaByte]

Tutorijali su odlična stvar i dobrodošli su!  8) ... Naravno da ih smiješ napisati i postati. Nek to za početak bude u rubrikama u koje bi tematski pripadalo, pa ćemo ih kasnije reogranizirati.

Upravo radi toga danas ću instalirati wiki (MediaWiki) i to će biti idealno mjesto za takve stvari, kao i izvlačenje korisnih stvari sa starog foruma.


Moje Novo Ime

Citat: Bernard T.  u 18. Siječanj 2011, 13:22
Upravo radi toga danas ću instalirati wiki (MediaWiki) i to će biti idealno mjesto za takve stvari, kao i izvlačenje korisnih stvari sa starog foruma.

thumb up

Skipper

Citat: Bernard T.  u 18. Siječanj 2011, 13:22
Tutorijali su odlična stvar i dobrodošli su!  8) ... Naravno da ih smiješ napisati i postati. Nek to za početak bude u rubrikama u koje bi tematski pripadalo, pa ćemo ih kasnije reogranizirati.

Upravo radi toga danas ću instalirati wiki (MediaWiki) i to će biti idealno mjesto za takve stvari, kao i izvlačenje korisnih stvari sa starog foruma.



Dok on napravi tutorijale (btw svaka čast, i ja bih, ali mi se ne da :šok:), daj da mi lijepo ovdje sve pripremimo, pa da sve bude na jednom mjestu, a ne da kasnije prečešljavamo i reorganiziramo...

Bernard [ExaByte]

Citat: Skipper  u 18. Siječanj 2011, 14:51
Dok on napravi tutorijale (btw svaka čast, i ja bih, ali mi se ne da :šok:), daj da mi lijepo ovdje sve pripremimo, pa da sve bude na jednom mjestu, a ne da kasnije prečešljavamo i reorganiziramo...

pa dobit ćete danas Wiki!

Skipper

Citat: Bernard T.  u 18. Siječanj 2011, 15:51
Citat: Skipper  u 18. Siječanj 2011, 14:51
Dok on napravi tutorijale (btw svaka čast, i ja bih, ali mi se ne da :šok:), daj da mi lijepo ovdje sve pripremimo, pa da sve bude na jednom mjestu, a ne da kasnije prečešljavamo i reorganiziramo...

pa dobit ćete danas Wiki!

Je l' Wiki zgodna? Tko će je prvi dobiti?  ;)

Onebeat

Citat: Bernard T.  u 18. Siječanj 2011, 15:51
pa dobit ćete danas Wiki!

Wiki stigla

Citat: Skipper  u 18. Siječanj 2011, 15:52
Je l' Wiki zgodna? Tko će je prvi dobiti?  ;)

Bit će grupno čini mi se korištenje ;D
Truth will set you free