Ubacivanje Flash sadržaja

Autor Ivan, 21. Ožujak 2011, 17:51

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivan

Poštovanje,

imam jedno pitanjce - naime htio bih na jednu stranicu ubacivati flash igre(.swf). Muči me kako povezati sliku  te igre sa samom igrom,  pa kad kliknem na nju da se pokrene ta igra.  Odaberem Menu item kao "Article Layout" i onda slažem x broj slika (igara) s pripadajućim nazivom iste , pa kad kliknem na sliku...

Hvala svima

Skipper

#1
Nekad davno sam istu stvar radio na jednom nes(p)retno ugaslom webu. A koristio sam ovo:
http://demo.rockettheme.com/extensions/?extension=rokbox
Možda netko ima bolji prijedlog, ali točno ovo što ti pokušavaš sam ja napravio upravo s ovom ekstenzijom.

ikiK

Za svaku igru prvo napravi wraper menu item u koji ubaci direktan link do swf-a (da bi ti se otvarao unutar stranice, namjesti veličine u postavkama), spremi negdje link koji ćeš dobit u navigaciji browesera  i makni wraper menu item, te dodaj taj isti link da se otvara klikom na sliku...

Edit, rokbox je isto odlično i vizualno ljepo rješenje, igre se čak mogu igrat unutar pop-upa, baš me zanima dal radi :)
...

Skipper

Citat: ikik  u 21. Ožujak 2011, 18:39
Edit, rokbox je isto odlično i vizualno ljepo rješenje, igre se čak mogu igrat unutar pop-upa, baš me zanima dal radi :)
Radi, radi, savršeno... Samo se treba malo poigrati, kreirati thumbove za svaku igricu i udaraj... Vizualno, efektno, sjajna stvarčica baš za ovakve namjene. Malo truda, mašte i dobiješ krasan web s igricama...

Ivan

hvala ljudi

a sad Skipper vezano uz " nes(p)retno ugaslom webu" - bio sam danas nakon 100godina tamo i čini mi se da sam pokupio neke viruse od jugaslog weba :)

pozdrav i hvala još jednom

ivan

Skipper

Citat: Ivan  u 21. Ožujak 2011, 20:27
hvala ljudi

a sad Skipper vezano uz " nes(p)retno ugaslom webu" - bio sam danas nakon 100godina tamo i čini mi se da sam pokupio neke viruse od jugaslog weba :)

pozdrav i hvala još jednom

ivan

?

Ivan

na poslu sam otvorio stranicu CJ i odjednom je antivirusni počeo javljati za viruse ?? sad možda sam u krivu ali eto da znate ....

Skipper

Citat: Ivan  u 21. Ožujak 2011, 20:33
na poslu sam otvorio stranicu CJ i odjednom je antivirusni počeo javljati za viruse ?? sad možda sam u krivu ali eto da znate ....

Ah, drugar, nisam ja mislio na taj web...