Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Pitanjce

Autor Skipper, 11. Siječanj 2011, 10:04

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Skipper

Ekipa, prije svega Erik & Bernard, imam pitanjce. Kada se planira potpuna "migracija" sa CrooJoomle na ovaj sajt, odnosno forum? Naime, ne vidim baš neki smisao da se i dalje tamo nastavlja rasprava, ako će ovo biti mjesto na kojem će se "krođumlaši" u budućnosti skupljati. Kada CrooJoomla, dakle, odlazi u povijest kao mjesto na kojem se traže odgovori i sve što ide uz to?

wooer

Zar i za to postoji plan ?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Skipper

Ako sam ja dobro shvatio...

wooer

Neka ovaj forum prvo preboli svoje dječje bolesti pa onda pričajmo o potpunoj migraciji. Naime, u privatnim porukama mi se ne prikazuje captcha slika, a po sluhu slova nisu ispravna. Ova pozadina za pisanje je zanimljivo sive boje. Makar sam napisao post i dalje mi stoji da mi je broj postova 0.
.....
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Bernard [ExaByte]

Citat: wooer  u 11. Siječanj 2011, 11:19
Citat: Skipper  u 11. Siječanj 2011, 10:04
Ekipa, prije svega Erik & Bernard, imam pitanjce. Kada se planira potpuna "migracija" sa CrooJoomle na ovaj sajt, odnosno forum?
Zar i za to postoji plan ?

Ako misliš na preseljenje postova, to se nažalost više neće dogoditi. Po prvotnom planu tako je trebalo biti, ali su se prošli tjedan neke odluke izmjenile i više ništa od preseljenja foruma. Samo toliko za sad, iz korektnosti ne želimo dalje ulaziti u polemiku po tom pitanju, pa se ne mučite daljnjim pitanjima "zašto"... svi shvaćamo da će se postovi pisati na starom forumu, gdje će s vremenom biti sve manje aktivnosti (koje je posljednjih mjeseci ionako bilo minimalno), te ispada da smo konkurencija onom forumu, što nije uopće istina - ali tuđe promjene odluka ne možemo mijenjati.

Citat: wooer  u 11. Siječanj 2011, 11:56
Naime, u privatnim porukama mi se ne prikazuje captcha slika, a po sluhu slova nisu ispravna. Ova pozadina za pisanje je zanimljivo sive boje. Makar sam napisao post i dalje mi stoji da mi je broj postova 0.
.....

Taj bug s captchom mi je Erik prenio i danas sam ga otklonio.
Broj postova ti je "0" pošto se u trač rubrici ("Brbljaonica") postovi neće brojati, da ne ohrabrujemo "spamere" ;)

Skipper

Ok, ja sam djelomično upoznat što, kako i zašto se CrooJoomla "odcjepljuje", Erik mi je preinio i tu su stvari, uglavnom, nepromjenjive... Ali, baza postova je nešto što Forum čini kvalitetnim i svrsishodnim... Naravno, vjerojatno će se vremenom i ovaj forum postati ono što je bio onaj, ali po meni, trebalo bi se napraviti sve da se migriraju postovi, koliko god to, znamo svi, bilo "čupavo"...

wooer

Citat: Bernard T.  u 11. Siječanj 2011, 15:15
Broj postova ti je "0" pošto se u trač rubrici ("Brbljaonica") postovi neće brojati, da ne ohrabrujemo "spamere" ;)
Kužim. Tko postavi post u Brbljaonici može smatrati da je ispao budala. Kakve veze spameri imaju s time?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Bernard [ExaByte]

Citat: wooer  u 11. Siječanj 2011, 15:39
Citat: Bernard T.  u 11. Siječanj 2011, 15:15
Broj postova ti je "0" pošto se u trač rubrici ("Brbljaonica") postovi neće brojati, da ne ohrabrujemo "spamere" ;)
Kužim. Tko postavi post u Brbljaonici može smatrati da je ispao budala. Kakve veze spameri imaju s time?

Ne, ja nisam rekao da pisanjem u Brbljaonici ispadaš budala ;) ... forumski spameri su osobe koje postaju u svaki post, uglavnom iz dosade ili skupljajući broj postova. Stoga na svojim forumima upućujem ljude u brbljaonicu ako imaju viška vremena, energije i tema, ograničenja nema - ali postovi se tu ne broje! Postovi se broje samo u korisnim temama... Zar to nije OK??

wooer

Ok. Mogu li onda nekako isključiti Brbljaonicu iz svog prikaza pošto je to mjesto za koje tvrdiš za ne'korisne' teme?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Skipper

Krasno smo krenuli, ide to, ide, k'o i tamo na starom... :D

Bernard [ExaByte]

Citat: wooer  u 11. Siječanj 2011, 16:21
Ok. Mogu li onda nekako isključiti Brbljaonicu iz svog prikaza pošto je to mjesto za koje tvrdiš za ne'korisne' teme?

Ne g. Wooer, žao mi je! Mogu li vam još kako pomoći??  ;)

Citat: Skipper  u 11. Siječanj 2011, 16:27
Krasno smo krenuli, ide to, ide, k'o i tamo na starom... :D
hihi... relax, to je i dalje naš najdraži cinik ;)

Skipper

Relaxiran sam ja, bez brige ;D A što se tiče cinizma, sempre dritto, što bi rekli moji Talijani...

maleni

Pozdrav svima!  :)

Bernard [ExaByte]


wooer

Citat: Bernard T.  u 11. Siječanj 2011, 16:30
Mogu li vam još kako pomoći??  ;)
Naarnvo. Zimijni o vu pozdnu az psanj jr n vdm št o sma anpso.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member