Komponenta za komentare

Autor drweni, 18. Ožujak 2011, 22:56

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

drweni

Pozdrav... treba mi komponenta za komentare.. pregledao sam na extenzijama i vidim da ima dobrih.. ali ono sto nisam nasao a treba mi jest mogucnost da se sami komentar moze lajkat putem fejsa... dakle da ne morate biti ulogirani na fejs kad ostavljate komentar ali da bilo koji od komentara mozete lajkat... ako netko zna za nesto tako, pa da mi skrati muke.. .. hvala

ikiK

Ne kužim ovo s logiranjem, nemože se niti lajkat ako nisi logiran...
I nisam još vidio ništas lično lajkanju komentara... Bar ne što se fejsa i joomle tiće...
...

drweni

pa recimo ja ostavim komentar na nekoj stranici.. bez logiranja na taj sajt i bez logiranja na fejs.. znaci ostavim komentar anonimno... a ti imas opciju da mozes lajkat taj komentar ( naravno da bi nesto lajkao moras biti logiran na fejs)... malo sam komplicirano objasnio, nadam se da si skuzio sto zelim reci  ;D ... vidio sam tu opciju na nekoj stranici.. ne sjecam se kojoj, ali ta stranica nije bila radjena u joomli.. sad ne znam da li postoji nesto takvo za joomlu, pa zbog toga i pitam  :-[

Skipper

I ono što nije rađeno za Joomlu može se integrirati u 99,9% slučajeva u Joomlu. Kad se sjetiš gdje si to vidio, kako to točno izgleda i što bi to točno trebalo "raditi", zakelji ovdje, pa ćemo vidjeti kako to spariti s Joomlom...

drweni


Skipper

Dakle, kolega dragi, komponenta K2 ima integrirano upravo ovo što ti trebaš. S tim da sadržaj možeš podijeliti na još nekim socijalnim mrežama.
K2 komponentu možeš pronaći ovdje:
http://getk2.org/

drweni

Što drugo da kažem nego hvala puno.