Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

index.php problem

Autor Tom555, 13. Ožujak 2011, 23:31

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Tom555

Želio sam instalirati LiveZilla server, ali greškom sam sve datoteke postavio u izvorni direktorij, a ne u direktorij livezilla. Sada, kada idem na svoju stranicu prvo se otvara početna od livezille, a ne moja stranica. Preko ftp-a izbrisao sam nekako sve datoteke koje se tiću livezille, ali problem je ostao s index.php, naime sve je od livezille! Gdje pronaći moj index.php kako bi putanje do moje stranice bile ispravne?

ikiK

...

Tom555

Citat: ikik  u 14. Ožujak 2011, 00:23
U backupu...


E moj ikik, kad bih ga imao... jedino od hostinga tražiti... nema drugog lijeka ili?

ikiK

Pa ako ga "nema" nema ga... Ima hosting, ako imaš sreće neki ne tako davni. U svakom slučaju bi tražio da mi se stranica vrati na neko prijašnje stanje pa bi radio tu instalaciju LiveZille nanovo, jer ko zna što je još sve zamjenila...
...

Tom555

Upravo tako, kod ovog hostinga imam ne tako davni!

wooer

Inače se index.php ako je stranica rađena u joomli može naći u instalacijskom paketu joomle.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Tom555

#6
Citat: wooer  u 14. Ožujak 2011, 02:20
Inače se index.php ako je stranica rađena u joomli može naći u instalacijskom paketu joomle.

Dakako i to sam probao ali nema uspjeha. Očito je LiveZilla puno toga dodala, ali i oduzela i izgleda da će mi jedino rješenje biti pozvati backup s hostinga.

wooer

Iskreno, ako otpakiraš kompletni joomla paket u root ne vidim zašto site ne bi proradio.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

ikiK

I dalje bi bilo "smeća" od zille, nema smisla tako, rađe sve na "čisto" i mirna duša...
Pogotovo ako postoji zadovoljavajući beckup...
...

Tom555


pcglomb

Naime javlja mi se greska kad sam instalirao wirtuemat modul..
Instalirao sam joomlu 1.5  kreirao bazu  podataka mysql i sve je super radilo.. Poslije sam instalirao wirtuemart 1.1.9 i sada nemogu otvoruti pocetnu stranicu tipa:

www.xxxx.com.hr pojavljuje mi se ova greska "http://redirect.main-hosting.com/error404.php/5" dok
www.xxxx.com.hr/index.php mogu otvoriti u defaultnom joomla templatu kao i
www.xxxx.com.hr/administracija   ..

Kako podesiti da mi se ucitava pocetna stranica kada upisem www.xxxx.com.hr a da mi ne baca ovu gresku
http://redirect.main-hosting.com/error404.php/5.....? :confused: