Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Kako zaraditi na internetu

Autor Goca, 13. Ožujak 2011, 19:48

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Goca

Pozdrav svima
Jako dugo trazim način kako da zaradim na internetu, imam sigurno 5 godina iskustva u vezi toga kao i vi sigurno, ali evo mozda sam odgonetnu pa mi recite šta mislite, za sada još nisam ništa zaradio ali svaki početak je težak, stranica je on-line 4 dana.

URL: www.playtowin.com.hr
Predložak: mybusiness,
Korišteni dodatci: AcyMailling
Dodatno programiranje: malo css i html
Ostale posebnosti: nema

Znaci radi se o internet kalađenju, vi se prijavite na naš servis i mi vam šaljemo parove svaki dan. Da vam ne bi sada sve objašnjavao molim vas da odete na stranicu i pročitate upustva.(upustva nisu velka nema sve skupa jedna stranica u Wordu)

marko227


Goca

.hr domena je skupa .com domena bila je zauzeta, nisam imao previse izbora.

highlander888


Goca


eladio

Citat: Goca  u 13. Ožujak 2011, 22:39
zauzete


s domenom mi nesto nije leglo, a vidim i drugima..
kliknuo sam na site i uopce nisam skuzio o cemu se radi, tek sam ovdje procitao da je o kladjenju.. ..to je jos veca greska ako mene pitas  0:)

Goca

Ok domena vam bode oći i ja se tu salžem sa vama,

A da li si procitao sadržaj na stranici tj,  "How it works" i " How will you benefit"  ?

karlovic

Nisam čitao ništa .... samo sam pogledao jedinu sliku i odokativna ocjena je pozitivna niste uspjeli sa ta tri članka pošemuriti ono što je autor dizajna zamislio radeći taj predložak . ;D

wooer

Nije zarada uvijek najbitnija. Nekada je potrebno nešto i napraviti da bi se novac zaslužio.
Mene konkretno odmah na početku ovo jako bode u oči pa nemam namjeru niti gledati druge dijelove stranice
<meta name="keywords" content="joomla, Joomla" />
<meta name="description" content="Joomla! - upravljanje portalima i dinamičnim sadržajima." />
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Goca

OK popravio sam to što ti bode oči, zato sam i tu da me savijetujete.  :pivo:
Pare se ne zarađuju preko noći, i ne razmišljam tako da ču zaraditi hrpu para preko noći, ( osim ako ne dobijem na kaladionici što je vrlo teško)
Kada se netko prijavi na stranicu da zeli dobivati izviješča onda treba još minimalno proči mjesec dana da dobije statistiku kako smo igrali predhodni mjesec, da se sam uvijeri da to stvarno radi.
Znači nema nikakve preveare, ja vam šaljem statistike koje vi možete provijeriti vrlo jednostavno.


karlovic

Citat: Goca  u 14. Ožujak 2011, 14:46
Kada se netko prijavi na stranicu da zeli dobivati izviješča onda treba još minimalno proči mjesec dana da dobije statistiku kako smo igrali predhodni mjesec, da se sam uvijeri da to stvarno radi.
Znači nema nikakve preveare, ja vam šaljem statistike koje vi možete provijeriti vrlo jednostavno.
Da ali ovo nije forum namjenjen tome da ti sad nama tu objasniš kako se preko tvoje Joomla! stranice može obogatiti ili zaraditi. Za to trebaš koristiti opciju plačeni oglasi-želje-čestitke-pozdravi kada se ista uspostavi, do tada dakle ovdje diskutiramo o izgledu tvoje stranice sa jednom slikom i 4 kartice teksta.

Goca

#11
Citat: karlovic  u 14. Ožujak 2011, 15:47
Citat: Goca  u 14. Ožujak 2011, 14:46
Kada se netko prijavi na stranicu da zeli dobivati izviješča onda treba još minimalno proči mjesec dana da dobije statistiku kako smo igrali predhodni mjesec, da se sam uvijeri da to stvarno radi.
Znači nema nikakve preveare, ja vam šaljem statistike koje vi možete provijeriti vrlo jednostavno.
Da ali ovo nije forum namjenjen tome da ti sad nama tu objasniš kako se preko tvoje Joomla! stranice može obogatiti ili zaraditi. Za to trebaš koristiti opciju plačeni oglasi-želje-čestitke-pozdravi kada se ista uspostavi, do tada dakle ovdje diskutiramo o izgledu tvoje stranice sa jednom slikom i 4 kartice teksta.

Pa dobro drug  ne moraš odmah da se ljutiš, i da ismijavaš moju sliku i 5 kartice, nekad je manje više, a nekad nije.
Nije meni cilj da ja reklamiram  stranicu ovdije, ili da tebi objašnjavam kako ces se obogatiti.
Jednostavno sam htio da vidim šta kažu iskusni hrvatski joomlaši

karlovic

Da, da... jasno je meni pa ćemo sada sljedećih 25 postova debatirati kako ti nisi htio reklamirati svoje 4 ili 3 kartice teksta. Za multilevel marketing pritisnite tipku F10  ROFL

wooer

Evo, ja ću priznati da osim prve strane odnosno one refleksije u naočalama imam glavobolju prilikom pokušaja čitanja plavih slova na crnoj podlozi.

Ima na netu puno dokumentacije kako se izrađuju stranice koje trebaju motivirati ljude da ulažu novac u korisne ili beskorisne stvari, a ova tvoja stranica definitivno se ne uklapa u tu shemu. Ne pitaj me što ne valja, ali jednostavno to nije to jer u meni ne izaziva niti zeru interesa čak niti da takvom nečemu pokušam dati šansu.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Goca

Hvala wooer tebe sam i cekao, kratko i jasno.

"Da, da... jasno je meni pa ćemo sada sljedećih 25 postova debatirati kako ti nisi htio reklamirati svoje 4 ili 3 kartice teksta. Za multilevel marketing pritisnite tipku F10  ROFL!"

Ma nije tebi ništa jasno  :P
Ako nastaviš tako da spmaš možda i doguraš do 25  :pivo: