Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

www.bakigames.com

Autor Ivan, 18. Siječanj 2011, 08:51

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivan

URL: bakigames.com

Predložak: siteground-j15-14

Korišteni dodatci: Mochigames komponenta

Dodatno programiranje: ubacivanje par modul pozicija

Navedite bar dva specifična područja ili elementa u vezi kojih želite čuti savjet ili kritiku: Dizajn, funkcionalnost, opći dojam


Ima tu još dosta posla , ali cilj mi je da stranica ostane jednostavna. Jer meni se osobno ne sviđa kad otvorim neku stranicu s igrama kad tamo 100 000 raznih igara , banneri i reklame iskaču sve blješti itd.......



Zanimaju me vaša mišljenja, dojmovi i sugestije...

Skipper

Meni osobno je prejednolično za stranicu koja nudi zabavu. Ni logo mi nije baš nešto spektakularan, a svakako bi treblao poraditi i na SEO optimizaciji. Također, iz footera makni Valid XHTML, jer nema nikakvog smisla da ti to tamo stoji, kad stranica pada na validaciji...

Pharaoh

Najveći propust i dalje je horizontalni skroler na standardnoj 1024x768 rezoluciji. Pošto je sajt namijenjen širokoj publici treba o tome voditi računa.

Ako želiš raditi posječene stranice poštuj standarde. Pročitaj savjete stručnjaka diljem interneta, pa ćeš shvatiti zašto se na tome inzistira.

karlovic

Logo na vrhu je užas i odmah vuče oko na tu grozotu pa možda mijenja moguć drugačiji stvaran dojam . Izmjeniti logo/banner na vrhu po cijeloj dužini ili staviti nekoliko i po mogućnosti u većoj kvaliteti danas većina ljudi koristi ADSL no limit osobito gamerska populacija pa ih neće pojest koji KB učitanja više, a početni dojam bude daleko bolji.