Napokon PAYPAL uplate i u Hrvatskoj!

Autor marko227, 10. Ožujak 2011, 17:55

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marko227

Od danas, kako piše bug.hr, moguće je primati uplate na svoj PayPal račun i u Hrvatskoj.
Nedostatak je taj što transfer nije moguće ostvariti u kunama te će za svaku transakciju PayPal uzeti proviziju od 5$.
Iznimka je ukoliko imate račun otvoren u Americi.

Detaljne informacije i zakonski propisi o platnom prometu i deviznom poslovanju su ovdje http://hgk.biznet.hr/hgk/fileovi/20388.pdf

zvonac99

Možda jednu malu nadopunu, za sad je moguće primati uplate samo ako se koristi VISA kartica, ja koristim VISA WEB i prošla je  :)
I noga u dupe je korak naprijed

oKRamxII


karlovic

#3
Da tu PayPal mogućnost nisu mogli korstiti samo građani Republike Hrvatske i još neotkrivenog plemena ZumbaZumba u srcu Amazonske prašume. Mi državljani Republike Hrvatske zbog sveopće poznate koruptivnosti i neučinkovitog rada pravosuđa, a pleme ZumbaZumba zbog nedostatka dovoljnih količina plastike za izradu Visa kartica svim članovima plemena pa je vječe odlučilo ili svi ili nitko.  ;D

EDIT: ZABA HR spada u banke sa sjedištem u ZumbaZumba jer ni jednu Visa ne prima PayPal piše .... "..contact your bank... probao sa žiro .... ovakvim, onakvim no habla  ???

wooer

A na to bi ti u zabi rekli da nisu oni krivi što paypal nema podršku za e-zabu
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

bosnianman

jel za svaku transakciju se uzima 5$ bez obzira na velicinu uplate? Znate li mozda da (slucajno) nije i BiH dobila tu mogucnost?

zvonac99

Citat: bosnianman  u 16. Ožujak 2011, 11:20
jel za svaku transakciju se uzima 5$ bez obzira na velicinu uplate? Znate li mozda da (slucajno) nije i BiH dobila tu mogucnost?
Koliko sam vidio na bugovom forumu, BiH za sad još nema mogućnost primanja uplata, a 5$ uzima samo ako sam odlučiš povući novce sa PayPal računa na svoj povezani račun, PayPal jednom mjesečno uplačuje sredstva na račun i tada nema provizije.
I noga u dupe je korak naprijed

Warning_in_array

Citat: wooer  u 11. Ožujak 2011, 11:56
A na to bi ti u zabi rekli da nisu oni krivi što paypal nema podršku za e-zabu

hehe, upravo tako :)

bosnianman