Logo HR Joomla - izbor

Autor Skipper, 17. Siječanj 2011, 23:02

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Skipper


karlovic

Lijepo, da ponovim, mi ne živimo u CRO, naš jezik nije CRO (iako su neki u to uvjereni) mi živimo u Hrvatskoj i naš je  jezik HR!
Dobio si dakle minus iz zalaganja i plus za trud  :nevin:

Skipper

Evo, da profesor Karlović, ako je moguće, ispravi moj minus...
http://img706.imageshack.us/i/jcrologo2.png/


Bernard [ExaByte]

Citat: karlovic  u 17. Siječanj 2011, 23:16
Lijepo, da ponovim, mi ne živimo u CRO, naš jezik nije CRO (iako su neki u to uvjereni) mi živimo u Hrvatskoj i naš je  jezik HR!

Točno!

Hvala na trudu Skipper, da čujemo ostale...

karlovic

#5
Evo jedan moj biser: gore je kao pleter ispod Joomla i Hrvatska povezane u cjelinu ... da se doraditi ako je kao ideja ok, recimo unutar pletera stavimo mali original joomla logo.
edit: evo i drugi

wooer

Daj da vidimo i varijantu kad ubaciš HR u rupu unutar pletera.
Ili recimo da Joomla! slova ispišete pleterom.

Samo bubam onako ... ja i dizajn smo ko mačka i miš.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

GorillaWma

Citat: Bernard T.
Da se dotaknem i ove teme... pošto originalni Joomla! logotip za sad ne smijemo koristiti, za potrebe ovog prvog websitea povodom susreta, foruma "sklepanog na brzinu" i samog susreta iskoristio sam svoju ideju, danu davno za croJoomlu (ideja nikad nije zaživjela).

Nzm da li bi prosao onda ovaj logo s Joomla! pravim logom u sredini, ali inace lijepo izgleda i jako mi se svida, + od mene :D

karlovic

#8
Lijepo raduje me ovaj +.
Logo i Joomla! ... pa to  ionako (mislim da ne) ne radimo za ovaj ružan forum  :nevin: nego za budućnost kad nađemo vremena da napravimo "neki normalan" i " lijep ko Joomla slika " ;D
Edit:
Boje na pleteru mislim da bih trebao promjeniti s ljeva na desno da se ne poklapaju s joomla bojama?
HR promjeniti u neki ok font ... ovo je malo loše napravljen font skinut sa joomla foruma (ogulinac)

Bernard [ExaByte]

Joomla logo smjet ćemo koristiti kada jednog dana postanemo priznati "Joomla! User Group", ali i onda u vrlo ograničenom obliku..

Boje su namjerno tako da mimikrijom budu "Joomla! like" ... ajde, potrudite se još! ovo s Joomla! logom u sredini meni iskreno nikak ne leži..

Gdje je naša dizajnerica nestala??  :nevin:

wooer

#10
Alo djevojko u zelenoj vesti !! Gdje si ? Bernard nemre ovo sam odraditi.


A zakaj u logo ne ugradite  'J!HR' ?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Moje Novo Ime

#11
Citat: wooer  u 20. Siječanj 2011, 00:03
Alo djevojko u zelenoj vesti !! Gdje si ? Bernard nemre ovo sam odraditi.


A zakaj u logo ne ugradite  'J!HR' ?

I ta stoji...meni nije žurba...svaki dan do kraja tjedna mogu se pomalo igrati...evo prvi set...
P.S. Ovo nije finalna verzija...radi se o grubim i nedorađenim linijama, fontu...


miki

Zanimljivo, možda malo pričekati s odabirom logo-a do nekog rješenja koje će biti po glasovima najprihvatljivije?

marko227

Trenutno je u fazi samo prikupljanje ideja. Izbor ce biti kasnije...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

miki

ok, gubim se po forumu ko prase u teheranu