Logo HR Joomla - izbor

Autor Skipper, 17. Siječanj 2011, 23:02

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

karlovic

Neće jer se može odrediti termin završetka objave radova. A i da potraje kakve veze ima? Logo je logo  8)

marko227

Ma neće, idemo se uozbiljiti. Izbacimo kritiziranje postavljenih prijedloga, probaj ovo - probaj ono.
Jednostavno uploadajte svoje prijedloge eventualno sa kratkim opisom istog, bez komentiranja ostalih.

karlovic

Citat: marko227  u 22. Siječanj 2011, 14:25
Ma neće, idemo se uozbiljiti. Izbacimo kritiziranje postavljenih prijedloga, probaj ovo - probaj ono.
Jednostavno uploadajte svoje prijedloge eventualno sa kratkim opisom istog, bez komentiranja ostalih.
potpisujem  :olovka:

Skipper

A da napravimo neki pravilnik? Limit pojedinačnih uploada, datum do kad se predaju radovi...? Dajte prijedloge.

Moje Novo Ime

Vjerujem da je ovo trebao biti prvi post, ali neka....

Natječaj raspisan zbog motiviranosti i želja za stvaranjem vizualnog identiteta i imidža zajednice.

- izostavljaju se nacionalna obilježja (grb, zastava)
- prihvaćaju se pleter, kravata ili kockice kao prepoznatljivi simboli u diskretnom prikazu
- prijedlog logotipa ispisan u originalnim bojama
- prijedlog logotipa u pozitivu
- prijedlog logotipa u negativu

Prijedlog logotipa funkcionalan da se može aplicirati na:

- poslovnu dokumentaciju
- majice, reklamne materijale
- web stranicu i stranice partnera
- razne svrhe (moguće animacije, banere i sl.).

Smjernice za izradu logotipa:
- boje: narančasta, siva, crna, tamnoplava... (kombinacija najviše dvije boje)
- znak ovisan o joomla zajednici
- znak neovisan o joomla zajednici
- čitak / jasan naziv zajednice - malim slovima)

Prezentacija logotipa-ova u jpg ili png formatu, dok finalni logo u vektorskom (ai, eps) ili PDF



Skipper

Ok, da Livich i ja složimo pravilnik na osnovu ovoga?

izbornik

Ne bi bilo lose, ako imate volje  :)  :pivo:

Skipper


Moje Novo Ime


GorillaWma

Hm, kako god da sam probao ukomponirat pleter nisam uspio ništa konkretno napraviti, a da se meni samom sviđa. Ako netko ima neku ideju kako poboljšati ovo moje slobodno neka me kontaktira i dobit će .psd fajl.
Držao sam se prvotne verzije koju sam napravio jer mi se svidjela odmah, tako da ako je netko očekivao više žao mi je  :nevin:
Možda me kroz dan dva pukne nešto drugačije pa ću napraviti.

Ima podosta verzija pa sam strpao u rar.

Skipper

Valentino, molim te pričekaj, definiramo pravila, pa ćemo onda nastaviti s "logovanjem";)

karlovic

Ne  mijenjaj (osim riječi hrvatska stavi kako sam ti napisao)  Valentino sve češ upropastiti  ;D

Hrvoje.T

I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes

Skipper

@alfagaj - Uskoro će pravilnik o izboru, jedna od stavki će biti i obavezni upload isključivo na Forum, vanjski linkovi neće biti dopušteni. Pa, ako ti ne bi bio problem;)

Hrvoje.T

I'm non dolor dolor, sed temo, sed debes