Logo HR Joomla - izbor

Autor Skipper, 17. Siječanj 2011, 23:02

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Skipper

Evo jedan bez dodatne "hr" oznake.

Moje Novo Ime

Citat: Skipper  u 21. Siječanj 2011, 20:18
Evo jedan bez dodatne "hr" oznake.

Ministre...di si otiša?

GorillaWma

#47
Evo i mojeg pokusaja, nije nesto i ne isticu se nikakvi hr simboli jer mislim da je to i nepotrebno ali mi je svejedno inace :)

Dakle minimal logo


EDIT: evo slike ovdje :)
NAPOMENA: Maknuta slika s vanjske lokacije, nema smisla da dupliraš  ;)

karlovic

Jednostavno i lijepo , ne znam zašto stavljate slike "vanka" foruma kad se može staviti ovdje da se vidi.

Skipper

#49
Nakon prijevoda, uz rakijicu i kavu ;)

Skipper

Za one koji ne bi pleter...

wooer

UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

marko227

Iskreno, od svih prijedloga do sada Valentinov je najozbiljniji i ima nekog smisla (bez uvrede ostalim koji su pravili prijedloge)

@Valentino, ima smisla, hajede ako možeš napravi još neki prijedlog, ubaci nekako i pleter ako nije problem.
Što se mene tiče tvoj prijedlog ulazi u uži izbor ;)

Napomena za sve: Pleter ne mora biti kvadratnog oblika, igrajte se sa njime.

karlovic

I meni se sviđa, lijepo je i jednostavno. Nemoj sad čičkati s pleterima da ne nastane cirkus, možda samo makneš hrvatska i staviš manje iznad Joomla između slova J i slova L ?
Jednostavno čitko i pregledno. dobio si ocjenu dva+  ;D

izbornik

Valentino, svaka cast, profesionalno izgleda... ;)
Ako ces ubaciti pleter u logo, mozda da ga stavis skroz malog umisto tocke na usklicniku, ili mozda jos bolje izmedju HRVA i TSKA?

GorillaWma

Hvala na kritikama i prijedlozima, evo sad cu kroz kojih sat dva opet to poslozit na vise nacina kako je tko predlozio pa cemo vidjet sto ce ispast. A samo ako nije problem, da li netko ima .PNG pleter pa da mi posalje na PP ili ako je vec netko postavio pa da me uputi gdje je. Hvala.

karlovic

poslao sam ti na e-mail u porukama se ne može mislim slati iako ja sad tu pleter ne bih stavljao da ne dobijemo "cajke"

Skipper

Možemo onda zaključiti da je Valentino taj koji će kreirati logo ili da ostavimo "natječaj" otvorenim za buduće pokušaje eventualno novopristiglih članova?

marko227

Ja bih izbor napravio isto kao što su to radili i na joomla.org

Dakle, svi šaljete svoje prijedloge, nakon toga članovi tima (administratori, moderatori, doc team, translation team i design team - ako se osnuje) odaberu 5 prijedloga i daju tih 5 prijedloga na glasanje cijeloj zajednici.
Pobjednik je onaj koji dobije najviše glasova...

Skipper

Kako hoćete. Al' onda će ovo potrajati;)