Izašla Joomla v1.6.1

Autor zvonac99, 08. Ožujak 2011, 12:24

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zvonac99

Citat: wooer  u 08. Ožujak 2011, 18:02
Naravno, to prolazi ali to spada u 'napredne' radnje jer se mora preuzimati s joomla sitea, otpakiravati ... to je za *nix tipove koji nemaju naviku samo klikanja po sučelju. Windows korisnici bi se trebali zapitati zašto im uz kompove uvijek uvaljaju i tastaturu.

Možda si mislio miša  ;D ali nemoj tak, i ja sam jedan od njih  ;D ;D ok, dobro možda bi se u nuždi ipak snašao bez miša, u mladosti sam radio pod DOS-om :)
I noga u dupe je korak naprijed

karlovic

Evo da javim nemam pojima o kakvim greškama se radi uz prethodni sigurnosni bakup svega dakle i baze napravljena je danas ujutro nadogradnja "jedne live" stranice napisalo je..... Updating file was successful, i to je cijela greška jer ne piše nešto kao " Ažuriranje datoteka je bilo uspješno" ostalo je ono nadogradnja dostupna svima sa dva klika to je za samu sigurnost strabica velik korak u Joomla! CMS svijetu  ;)

ikiK

...

oKRamxII

Ni meni nije ništa našao, pa sam update napravio kao što se uvijek radilo i kod Joomle 1.5, da se sad ne mučim drugim opcijama.

erik

Nemojte zaboraviti kliknuti ikonu "Find updates" jer bez toga neće ništa naći.
ak su mogli partizani okončati rat možemo i mi deklinirati site
gore-točka-dolje-zarez

marko227

Citat: erik  u 09. Ožujak 2011, 18:25
Nemojte zaboraviti kliknuti ikonu "Find updates" jer bez toga neće ništa naći.

Netko ne čita postove  >:(

Citat: marko227  u 08. Ožujak 2011, 17:18
Citat: zvonac99  u 08. Ožujak 2011, 16:01
Jedno banalno pitanje' a jesi kliknuo na gumb 'Find Updates'

Naravno da jesam ali updatea nema.

znadem

meni je na localhost našao update ali nije mogao izvršiti nadogradnju neku grešku javlja ali je uglavnom našao

zvonac99

Citat: znadem  u 10. Ožujak 2011, 15:28
meni je na localhost našao update ali nije mogao izvršiti nadogradnju neku grešku javlja ali je uglavnom našao

Ako ti grešku pokazuje pod windowsima, pogledaj moj drugi post http://forum.joomla-hrvatska.com/index.php?topic=533.msg3910#msg3910
.. i objašnjenje wooer-a http://forum.joomla-hrvatska.com/index.php?topic=533.msg3931#msg3931
I noga u dupe je korak naprijed