Joomla! 3 podrška > Općenito / Novi u Joomli 3

Nemoguć update

<< < (2/2)

JessieSun:
Probaj si napravit neku drugu mapu umjesto te tmp, možda može biti čak i izvan public_html

Dario:

--- Citat: denoza - 18. Kolovoz 2021, 07:09 ---Kažem, problem je u tome što sve fajlovi i folderi imaju OK dozvole, a kad gledam iz J! backenda piše mi sa su unwritable.

--- Kraj citata ---

Padaju mi na pamet dvije stvari....

* Zapunjen disk space na hostingu
* Loše konfiguriran server pa imaš krive owner-e nad file-ovima i folderima (to bi objasnilo zašto radi kad staviš tmp folder na 777)

denoza:
Ovo drugo je u pitanju 100%, samo ne znam kako je to bilo moguće riješiti. Stranice su radile uredno.

Mada, obratio sam se hosteru, pa je on ponovo konfigurirao server od nule, ponovo postavio cpanel, i sada radi sve ok.

Samo, nije mi bilo jasno da ni preko shell komandi nisam nikako uspio to prepraviti. Ili nisam znao  ;D

Doduše, nisu ni oni znali, nego su napravili opet iz nule.

Dario:

--- Citat: denoza - 18. Kolovoz 2021, 14:59 ---Doduše, nisu ni oni znali, nego su napravili opet iz nule.

--- Kraj citata ---

Ja bi takav hosting zaobišao u širokom luku :)

denoza:

--- Citat: Dario - 20. Kolovoz 2021, 10:33 ---
--- Citat: denoza - 18. Kolovoz 2021, 14:59 ---Doduše, nisu ni oni znali, nego su napravili opet iz nule.

--- Kraj citata ---

Ja bi takav hosting zaobišao u širokom luku :)

--- Kraj citata ---

Od ranijeg glavnog hostera, sada je kao neki backup postao više, ali što kažeš, treba završiti ovu suradnju čim prije  ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju