Download umjesto otvaranja sajta

Autor denoza, 05. Ožujak 2021, 09:54

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

denoza

Pozz svima.

Evo da čovjek doživi i nešto šta još nije do sada  >:(

Otvaram jednu svoju J! stranicu jutros, i umjesto da mi prikaže sajt, automatski mi downlada neki fajl koji se zove download i koji sadrži ovo:

<?php
/**
 * @package    Joomla.Site
 *
 * @copyright  Copyright (C) 2005 - 2020 Open Source Matters, Inc. All rights reserved.
 * @license    GNU General Public License version 2 or later; see LICENSE.txt
 */

/**
 * Define the application's minimum supported PHP version as a constant so it can be referenced within the application.
 */
define('JOOMLA_MINIMUM_PHP''5.3.10');

if (
version_compare(PHP_VERSIONJOOMLA_MINIMUM_PHP'<'))
{
die('Your host needs to use PHP ' JOOMLA_MINIMUM_PHP ' or higher to run this version of Joomla!');
}

// Saves the start time and memory usage.
$startTime microtime(1);
$startMem  memory_get_usage();

/**
 * Constant that is checked in included files to prevent direct access.
 * define() is used in the installation folder rather than "const" to not error for PHP 5.2 and lower
 */
define('_JEXEC'1);

if (
file_exists(__DIR__ '/defines.php'))
{
include_once __DIR__ '/defines.php';
}

if (!
defined('_JDEFINES'))
{
define('JPATH_BASE'__DIR__);
require_once JPATH_BASE '/includes/defines.php';
}

require_once 
JPATH_BASE '/includes/framework.php';

// Set profiler start time and memory usage and mark afterLoad in the profiler.
JDEBUG JProfiler::getInstance('Application')->setStart($startTime$startMem)->mark('afterLoad') : null;

// Instantiate the application.
$app JFactory::getApplication('site');

// Execute the application.
$app->execute();


Probao sam mijenjati PHP verziju, isključiti htaccess, kontaktorao hostera, kaže da nije do njih. Napominjem da je sherani hosting, i ova domena je postavljena kao addon, i nije jedina na tom paketu, ali sve drugo radi OK.

Što je najgore, ne mogu ni u backend... HELP

Dario

#1
To ti se skine Joomlin index.php koji se nalazi u root-u.

Vrlo vjerojatno nije tvoja greška već je do hostinga. Uglavnom - php se ne "izvrši" već ti vrati datoteku na download - što se nikako nebi smjelo dogoditi...

Meni ovo izgleda ko da php uopće ne radi na hostingu :)

U prijevodu, ja bi osobno maknul sve svoje s takvog hostinga i više ne imal posla s njima...

Trenutno možeš otići na www.tvojastranica.com/configuration.php i vidjeti  Joomlin config u kojem su podaci od mail account-a (ako imaš složeno) kao i pristupni podaci za bazu podataka.

Mislim da kužiš kaj s tim hoću reći...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

denoza

Imam kod njih jedan paket već par godina, i do sada nije bilo problema nikakvih. Dapače, jako su brzi i uljudni.

Mada, kada sam im se javio s tim problemom, decidirano su rekli da nije do njih, tako da me nakon ovoga šta si ti napisao razočarali. Istina, nakon satak su vjerojatno skontali da je do njih i problem je nestao.

Međutim, nije mi jasno, na istom paketu, unutar istog accounta imam 4 sajta, samo je na jednom bila ova greška...