Joomla! 3 podrška > Općenito / Novi u Joomli 3

Oznake na više jezika

(1/3) > >>

JessieSun:

wooer:
--.. -... .. .-.. .--- .- / -- .. / .--- . / -.. --- ... - .- / --- -.. --. --- -. . - .- ...- .- -. .--- .- / - ...- --- .--- .. .... / .--. .-. --- -... .-.. . -- .- .-.-.- / / .. --.. --. .-.. . -.. .- / -.- .- --- / -.. .- / --- ...- .- .--- / ..-. --- .-. ..- -- / ... -- .- - .-. .- ... / ... ...- --- .--- . ...- .-. ... -. --- -- / - . .-. .- .--. .. .--- --- -- / --. -.. .--- . / .. --.. -... .- -.-. .. .--- . ... / -.- --- ... -- .- .-. / .. --.. / ... ...- --- .--- . / --. .-.. .- ...- . .-.-.- / / ..- -... ..- -.. ..- -.-. . / -... .. / - .-. . -... .- .-.. .- / .--. .-. --- -... .- - .. / --- -... .--- .- ... -. .. - .. / .--. .-. --- -... .-.. . -- / - .- -.- --- / -.. .- / --. .- / .. / -.. .-. ..- --. .. / .-. .- --.. ..- -- .. .--- ..- .-.-.- / -- .. / -. . / -.-. .. - .- -- --- / -- .. ... .-.. .. .-.-.- / / --- -.. ..- ... - .- .--- . -- / --- -.. / .--. --- -.- ..- ... .- .--- .- / -.. .- .-.. .--- -. .--- . --. / .--. --- -- .- --. .- -. .--- .- .-.-.-

erbi:
I Morse je znao, kako se ovo rješi ...  :'( 8) :'(

JessieSun:

wooer:

--- Citat: JessieSun - 14. Veljača 2021, 20:10 ---Ne razumijem što nisi shvatio.

--- Kraj citata ---

Evo ja ću pocrveniti što je nejasno, a ti onda reci da to nije košmar.

--- Citat: JessieSun - 08. Veljača 2021, 19:26 ---Dakle, imam web na 3 jezika (tj nemam još jer nemam love za prevoditelja, al bit će jednog dana ako poživim), i normalno, napravila sam one interne znake za međusobno povezivanje članaka ili prikaz u izborniku po oznakama, a ne kategoriji itd.

--- Kraj citata ---

Meni je ovo kao tenis, malo imaš lopticu malo je kod protivnika.

I dalje nemam pojma pričaš li o front ili backend sučelju. Kako misliš povezivati dvije oznake?
Molim te sjedni za sučelje svoje stranice i ono što ti je u glavi pokušaj iskliktati kako si zamislila. Dok to radiš zapisuj negdje sve korake i onda nam to prenesi da možemo i mi shvatiti gdje se uopće nalaziš. Tek nakon toga, kada uspijemo doći do stranice na kojoj želiš ispoljiti svoje želje možeš nas pitati kako da dobiješ to što hoćeš. Možeš čak i nacrtati da nam bude jasnije.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju