Pitanje vezano uz title dio koda

Autor Calypso_man, 14. Kolovoz 2019, 17:13

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Calypso_man

Pozdrav svima,
imam pitanje vezano uz title dio koda.
Kada izradim menu izbornik u joomli, za svaki dodjelim "page title". Naravno, kada web stranica bude prepoznata od strane tražilica, tada se taj title kod pojavljuje.
No, naravno nekada se dogodi drukčije.

Ono što me muči , ako sam unio title "posebna ponuda"  i upišem u google site:mojadomena.com , tada se title prikaže ovako: Posebna ponuda - (ime stranice, ili naziv firme, ili slično)
Da li mi netko može reći, koji dio upravlja ovime što će se pojaviti poslje ove povleke -.
Nekada se taj naziv pojavljuje i u rezultatima pretraživanja.

Neznam koji dio koda google čita i gleda da bi prikazao tekstove u title tagu nakon povlake -
Napominjem da tekst koji se pojavljuje nakon povlake nije nigdje upisan u title kodu i najčešće bude to naziv tvrtke ili naziv web stranice.

Također napominjem da je u postavkama joomle u globalnim konfiguracijama opcija da se naziv stranice prikazuje u title tagu isključeno.

Kako da to promjenim ili utječem na to?

Dario

Znači... taj "dodatak" možeš koristit prije naziva stranice, poslije naziva stranice ili ga ne koristiti uopće. Uvijek se dodaje "Naziv stranice", a promijeniti se može u Globalnoj konfiguraciji (vidi sliku u attachmentu).

E sad... da li 3rd party komponente sastavljaju naslov na ovaj način - to je pitanje... Većina ih se trudi i nema problema, al taj naziv ovisi isključivo o developeru i kolko si je dao truda :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu