Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

KUNENA forum

Autor JessieSun, 06. Kolovoz 2019, 11:10

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

JessieSun

Imam BlueEagle template i dodala sam u custom.css ovo:

#Kunena #kuserlist-bottom .kpagination li {
  font-size: 1em !important;
  line-height: 1em !important;
}
#Kunena .kpagination span {
  background-color: #ffde00 !important;
}
#Kunena div.kblock, #Kunena .klist-bottom {
border:1px solid #ffde00;
  border-radius: 15px;
}
#Kunena div.kbody {
  border-radius: 0 0 15px 15px;
}
#Kunena div.kblock > div.kheader {
  border-radius: 15px 15px 0 0;
}
#Kunena .klist-actions, #Kunena .klist-actions td, #Kunena .klist-actions-bottom, #Kunena .klist-pages-all, #Kunena div.kforum-pathway, #Kunena div.kpathway, #Kunena .klist-markallcatsread {
  border-color: #ffde00;
  margin: 5px 0px
}
#Kunena td.krowmoderation, #kwhoisonline td.kcol-first, #kwhoisonline td.kcol-mid, #kfrontstats td.kcol-first, #kfrontstats td.kcol-mid {
  border-bottom-color: #ffde00;
}
#Kunena div.kblock span.ktoggler {
  right: -5px;
  top: 5px;
}
#Kunena img.kstats-bar {
  height: 10px;
}
#Kunena .kheader h2, #Kunena .kheader h2 a, #Kunena .kheader h2 span {
  line-height: 2.2em;
  text-transform:capitalize;
}
#Kunena .kwhoisonline .kheader h2 {
  padding-bottom: 8px !important;
}
#Kunena .kthead-title, #Kunena .kthead-title a {
  text-transform:capitalize;
}
#kunena.layout #btn_unfavorite, #kunena.layout #btn_favorite, #kunena.layout #btn_unsubscribe { background-color: #ffde00 !important;}


ali i dalje mi ne želi zaobliti rubove niti obojati ovo listanje stranica u žuto

I što je "Question" što mi se javlja ispred svakog naslova?

Dario

#1
Sva ta ispitavanje oko css-a i paste-anje nam ne znači apsolutno ništa - bez linka na stranicu nema pomoći.

Kristalne kugle kojom bi imali uvid u stranicu i dalje ne postoje, pa je onda to jedini način :D

Možda je samo krivo ciljanje css-a u pravilima ili postoji jače pravilo...

Ali bi rekel da je najvjerojatnije daj element ima u sebi još elementa, pa uz border-radius treba dodat i overflow:hidden; koji će onda nakon round-anja ugla i actually sakriti sadržaj ispod tog round-anja :)

Znači po svud di si dodavala border-radius, treba dodat i overflow: hidden; - da bi se stvarno sakrio onaj dio ispod "uha" :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Dario

#2
Citat: JessieSun  u 06. Kolovoz 2019, 11:10
I što je "Question" što mi se javlja ispred svakog naslova?

Ne korisim Kunenu, ali pretpostavljam da je to vrsta/tip post-a u Kuneni... Ovo iz screenshot-ova se očito radi o pitanju, jel :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

JessieSun

#3
OVo gore sam sve riješila, gumbi su okrugli i uklonila sam te "vrste postova", nego sad me muči migacija prastarog phpBB 3 foruma u najnoviju Kunenu  ;D