Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

upomoć upomoć

Autor JessieSun, 04. Kolovoz 2019, 19:23

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

JessieSun

imam strašan problem strašan strašan da ne mogu opisat

dakle, imam na joomli 3.8.10 Helix ultimate LTloan template i Kunena forum od dodataka
i ne znam zašto i otkud na svakoj stranici na kojoj je neki link u članku mi nestaju ikone za social share koje su u top-traci, footer traci, koje generira template, i ikona za radno vrijeme također
u linkovima mi se posvuda pojavljuje rel="noopener noreferrer" ??? i to se ne da ukloniti  :'(
ajme jel to neki malware il nešto
što da radim što da radim molim pomozite mi

wooer

I opet ... za ovakve stvari bi bilo dobro pogledati živu stranicu.
Pretpostavljam da ti neki css pregazi ovo od teme i za sve postoji opcija kako zaobići ... ali, bez živog sitea teško
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

JessieSun

upravo sam otkrila da taj ušljivi BUG koji se javlja samo uz linkove koji idu u _blank nema nikakve veze s nestajanjem mojih ikonica jer kad sam stavila na ništa onda je to rel nestalo ali ni ikone se nisu pojavile, pa sam vratila

a da li je taj rel opasan il je dobar, kaj uopće znači to noopener noreferrer i otkud mi je to, to je BUG, je li, kako da ga uklonim?
jer tamo imam opcjiu da izaberem rel=nofollow ali meni je na "ništa"

ovak mi izgleda da to ništa ne smeta, znam da to ima neke veze sa SEO, ali koliko je bitno to ne znam

znači neki css s linkovima mi pojede ikone :-(

taj web je nažalost zatvoren i ne mogu ti dati link, ali mogu te eventualno pustiti u administraciju

imam css custom u helixu i imam css u blueeagle

JessieSun

evo ga, to je svg

bi li mi netko pomogao pliz

wooer

Kaj da radimo s tom slikom?
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

wooer

UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

JessieSun

znači to nije bug nego je to nešto dobro   :)

wooer

Tako kažu pametniji od nas, a ja im vjerujem dok i to ne postane slabost.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

JessieSun

Te ikonice su bile neki bootstrap ili tako nešto, pa je dolazilo do kolizije s drugim isntaliranim dodatkom, a kad sm promijenila da se prikazuju u nečem drugom onda se sve popravilo. ROFL