Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Evo i mene

Autor JessieSun, 02. Kolovoz 2019, 14:08

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

JessieSun

Bok svima! Došla sam na forum postavljati čudna pitanja na koja mi drugdje ne znaju ili ne žele odgovoriti.  ;D

(ali vidjet ću koliko ću biti aktivna, jer ova tri polja dolje me izluđuju, a tek sam se registrirala)

wooer

Dobrodošla!

Bez brige, tu te dočeka ista ekipa kao i na FB, tako da se već svi znamo ;)
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

Dario

---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

JessieSun

Citat: wooer  u 02. Kolovoz 2019, 14:57
Dobrodošla!

Bez brige, tu te dočeka ista ekipa kao i na FB, tako da se već svi znamo ;)
ma da, hahaha, pa kaj sam onda došla ovamo, zakaj ne želite diskutirati tamo

wooer

Dakle, svrha besplatnog pomaganja nije da tebi osobno budemo na raspolaganju, nego da i ostatak zajednice ima koristi od tvojih problema i naših rješenja.
Facebook je instant rješenje koje tebi odgovara ali tamo pretraživanje malo šteka. Ovdje je ipak to kako-tako kategorizirano i pretraživo i ostatku zajednice.

Cilj je da budeš precizna u postavljanju pitanja i da daješ što više podataka s kojima mi možemo manipulirati i slagati odgovore.
I za kraj da napomenem da ćeš uglavnom ako ne želiš 'javno' napisati što točno želiš nego predlažeš i inzistiraš na privatnim porukama, često završiti sa službenom ponudom u rukama. Princip je uglavnom isti ... GPL za open source, proprietary za custom commercial.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

JessieSun

ok hvala to je sve ok i slažem se

jedino kaj me tu smeta su ova 3 polja dolje za verifikaciju, zar nije dovoljno jedno?

wooer

Citat: JessieSun  u 02. Kolovoz 2019, 19:55
jedino kaj me tu smeta su ova 3 polja dolje za verifikaciju, zar nije dovoljno jedno?

Mislim da te to više neće smetati. Koliko sam se naluknuo u postavke, za nove članove, prvih 5 postova (upravo si ih odradila) traže verifikaciju. Nakon toga više nikome nisi sumnjiva.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

JessieSun

wow ok hvala

jer to je stvarno izluđujuće  :P