Joomla admin sve sporiji i sporiji ...

Autor erbi, 19. Prosinac 2018, 11:16

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

erbi

Sve je bilo OK, a sada kod kogiranja je Joomla admin sve sporiji i sporiji. Na admin panelu imam uključen modul quick icn. Tamo kontroliše joomlu i extensins od 30-50 sekundi, a onda je joomla ver nepoznata, isto extensions. Kad isključim ovaj modul sve ide brzo kako treba.

Možda ko zna, gdje tražiti grešku?

Joomla je 9.9.1, php 7.1.25, template isis

Dario

Treba pogledat konzolu i error log.... Vjerojatno ti neki od update servera na Update sites šteka i od toga onda sve živo zblokira.... Ja nakon deploy-anja stranice, gasim taj modul i onda periodički odem ručno napravit update-ove....

Ovaj problem sporosti jer u tome kaj se u pozadini pingaju update sajtovi, i imam osjećaj da na svaki link koji odeš u adminu (a da ne pustiš da se to odvrti do kraja) - ide svaki put ispočetka.... Ja znam otvarat po nekolko tabova, to mi je nekak normalno i kad je taj modul uključer - brate.... 3 dana se otvara sve i u pravilu kad završi onaj prvi (s tim modulom), učitaju se i ostali... :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu