Embed video u članku problem

Autor rsvlado, 03. Rujan 2018, 09:36

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

rsvlado

Jako bitno, ali zaista jako bitno mi je da u članak mogu staviti video. Ali ne ide. Ako to ne uspijem riješiti onda će moje odustajanje od bloggera i seljenje na vlastitu domenu i joomlu biti malo žešći fail. Cijeli vikend sam čačkao i nisam riješio. Dok sam u edit modu video je tamo (na slici). Kad kliknem na spremi, izbaci me iz editiranja i članak ne bude spremljen sa videom koji sam dodao. Ne funkcionira ni stavljanjem cijelog embed koda u 'izvorni kod' niti preko 'uredi/umetni mediju'.
Uklonio sam 'iframe' iz 'Prohibited Elements' TinyMCE plugina kao i stavio 'No Filtering' u 'Text Filter Settings' SuperUser-a, i to sve po naputcima koje sam našao na netu. Ali ne radi kod mene.
Ideja?

EDIT: Opet ću nadogradit sam sebe. Ovaj nedostatak nije toliko strašan jer sam upravo otkrio da je problem samo prilikom uređivanja iz frontenda. :)

Dario

Nemoj to tak raditi... postoje pluginovi za to....

Ja osobno koristim Joomlaworks AllVideos

Ima embedirane gotovo sve video servise, a ako baš moraš, možeš i sam hostat video (ne preporučam).
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

rsvlado

Hm... Nekako sam sumnjičav prema pluginovima pa ako se baš ne mora... Znaš ono, napraviš svu silu postova (imao slučaj na phpbb), članaka ili što već, sa tim nekim pluginom i onda zbog ne znam ni ja kojeg razloga taj plugin moraš maknut i onda na tim postovima/člancima totalni raspašoj.
Mislim da sam naišao na taj plugin ali sam si nešto prebacio u glavi da se plaća, a sad vidim da je besplatan  :-[

Dario

Ja ga osobno koristim godinama (5+) i nikad nikakvih problema s njim, tak da - preporučam :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu