Uvećanje slike u članku bez instalacije extension ili plugina

Autor Ivan_C, 02. Rujan 2018, 13:49

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivan_C

Pokušavam odraditi Zoom slika u članku (kao i u ostalim) http://www.ic-ims.com/excel-tutorials/determining-the-margins-of-the-worksheet-in-excel.html.

Cilj je da za slike koje su veće širine od stupca postoji mogućnost da posljetitelj klikne na sliku i da se uveća. Nemam potrebu za neki "Slide Show" i slično.
Jednostavno uvećanje slike koju posjetitelj želi.

Ovo je bilo u Head-u
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0" />

Sada sam postavio ovo (probao sam obe varijante ali ne funkcionira nijedna).
<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0, maximum-scale=2.0, user-scalable=1" />

ili

<meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0, maximum-scale=2, user-scalable=Yes"/>


Gdje griješim i da li ovo uopće može funkcionirati na zadnoj verziji Joomla CMS-a?
Tutorijali za početnike - Windows, Office, Excel, Word, FrontPage, Publisher, AutoCAD, progeCAD, HEX, DEC, BIN, OCT brojevni sustavi, LAN network...

Dario

Neide to s meta tagovima.... to određuje dal generalno možeš zumirat samu stranicu....

Za klik na sliku da se otvori preko cjelog ekrana treba neki JS library koji to radi.... Fancybox recimo....

Također vidi i dal ti odgovara MavikThumnails...
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Ivan_C

Citat: Dario  u 03. Rujan 2018, 13:04Za klik na sliku da se otvori preko cjelog ekrana treba neki JS library koji to radi.... Fancybox recimo....
Hvala ti Dario na odgovoru.
Meni ne treba opcija da se otvori preko cijelog ekrana kao ni slide show. Dovoljno je da se otvori u stvarnoj veličini.

Ne bi instalirao nikakve dodatke jer stalno bi morao voditi računa o kompatibilnostima sa novijom verzijom CMS-a a i oni samo potencijalna rupa u CMS-u, pa ću ostati na ovome kako jeste.
LP
Tutorijali za početnike - Windows, Office, Excel, Word, FrontPage, Publisher, AutoCAD, progeCAD, HEX, DEC, BIN, OCT brojevni sustavi, LAN network...