Offline Joomla - XAMPP sa Bitnami... problem u upload data size u php.ini file

Autor tonio11, 23. Svibanj 2016, 18:05

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tonio11

Nakon dugo vremena se ponovno igram u Joomli.
Naime prvo je pokušavam instalirati offline samo na kompu dok ne zakupim neki host...
Koristim XAMPP sa Bitnami installerom Joomle...
Sve je ok instalirano ali sam zapeo na samome početku.
Pokušao sam ubaciti template ali dobijam stalno error
""POST Content-Length of 43361091 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in Unknown on line 0""
u XAMPP sam išao u apache na konfiguriranje php.ini file gdje sam namjestio maximum upload na 50MB.
Ugasio Apache ponovno upalio ali ništa. Šta radim krivo....

Da li je taj php.ini file vezan za moju intalaciju joomlu ili nije

Ipak sam još zelen u ovome tek počinjem pa se unaprijed izvinjavam ako je pitanje preglupo.

wooer

Ima u php.ini varijabla upload_max_filesize za koju pretpostavljam da si mijenjao.
Greška pak kaže da je ograničenje u vrijednosti postavljenoj u varijabli post_max_size.
UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity
Documentation & Translation Team Member

miki

Citat: tonio11  u 23. Svibanj 2016, 18:05
Nakon dugo vremena se ponovno igram u Joomli.
Naime prvo je pokušavam instalirati offline samo na kompu dok ne zakupim neki host...
Koristim XAMPP sa Bitnami installerom Joomle...
Sve je ok instalirano ali sam zapeo na samome početku.
Pokušao sam ubaciti template ali dobijam stalno error
""POST Content-Length of 43361091 bytes exceeds the limit of 8388608 bytes in Unknown on line 0""
u XAMPP sam išao u apache na konfiguriranje php.ini file gdje sam namjestio maximum upload na 50MB.
Ugasio Apache ponovno upalio ali ništa. Šta radim krivo....

Da li je taj php.ini file vezan za moju intalaciju joomlu ili nije

Ipak sam još zelen u ovome tek počinjem pa se unaprijed izvinjavam ako je pitanje preglupo.
Nema glupih pitanja, odgovori mogu biti glupi :).
Na ovim novim windozama sve je kompliciranije nago na starim. Sjećam se prije xampa iz jednog klika instalacija i evo joomla sustava. Sada moraš dubit' na glavi da proradi. Konkretno imam win 10 i stalno neka sranja, malo mi neradi virtual box malo problemi s mysqlom i sl..
Sve samo da se pređe na njihovu tehnologiju koju iz principa nee ććuu.
Open source :)