Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Galerija slika

Autor darioklc, 26. Travanj 2016, 14:00

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

darioklc

Molim za prijadlog neke besplatne galerije slika s mogućnosti prikaza slika sa nekog servisa slika ili clouda.
Nešto tako ima Ozio gallery ali nešto šteka u zadnje vrijeme sa google photosima. Google stalno mijenja i uvijek ima nekakvih problema...
Već neznam koliko godina nikako da naletim na neku dobru komponentu, pa ako možda imate kakvih prijedloga...
Hvala!

Dario

Ja koristim Simple Image Gallery Pro, al nije free... Iskreno isplati se uložit te nofce - pogotovo ako radiš s K2 :)
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

Siniša

Pozdrav darioklc.
Čisto da priupitam jesi li možda naletio na neku dobru komponentu koja ima i plugin za dodavanje male galerijice u article?
Jasno da je prošlo više od godinu dana, ali da ne započinjem novu temu ako nije potrebno.
I mene u ovoj fazi zanima free verzija

Onebeat

Citat: Siniša  u 15. Lipanj 2017, 19:41
Pozdrav darioklc.
Čisto da priupitam jesi li možda naletio na neku dobru komponentu koja ima i plugin za dodavanje male galerijice u article?
Jasno da je prošlo više od godinu dana, ali da ne započinjem novu temu ako nije potrebno.
I mene u ovoj fazi zanima free verzija

Mozes koristit simple image gallery free verziju, ona podrzava i joomla article i k2 te ima opcije...
Truth will set you free