Novosti:

Aktualne Joomla! verzije: 3.10.11 i 4.2.6

Main Menu

Admin panel

Autor volvoklub, 23. Travanj 2016, 11:46

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

volvoklub

Ljudi pozdrav! ;)
www.vkh.hr/administrator/
Ovako imam problem ne mogu se ulogirati na admin panel iz Irske,a kolege najnormalnije mogu se ulogirati iz hrvatske u panel administracije.Zna možda tko u čemu je problem?Jel postoji nekakva zaštita koja se mora promjeniti u panelu da se mogu svi registrirati iz bilo koje države?
Iako mi to baš nema smisla nekoga. :(
Kad se spajam,spaja se 2-3 min i onda mi izbaci ovu poruku:
Network Error (tcp_error)

A communication error occurred: "Operation timed out"
The Web Server may be down, too busy, or experiencing other problems preventing it from responding to requests. You may wish to try again at a later time.

For assistance, contact your network support team. >:( >:(

Hvala na pomoci :pivo: :pivo:

Tom555

Ne znamo koja je joomla u pitanju i koji je PHP? Meni se čini da bi povećanjem verzije PHP-a mogla se otkloniti ova pogreška koja je inače učestala kod besplatnih davatelja prostora. Ne znam tko je tvoj hoster?

Moguć je i problem do baze podataka ako je u istoj bazi možda još neka joomla ili drupal ili nešto, ili je pak instaliran neki sumnjivi dodatak.

Dakle, ne bi škodilo nešto više podataka, kako bi ti netko mogao pomoći, a za ovu vrst pogreške najprecizniji odgovor svakako moraš dobiti od svoga davatelja usluge.

Dario

Citat: Tom555  u 24. Travanj 2016, 22:02
Ne znamo koja je joomla u pitanju i koji je PHP? Meni se čini da bi povećanjem verzije PHP-a mogla se otkloniti ova pogreška koja je inače učestala kod besplatnih davatelja prostora. Ne znam tko je tvoj hoster?

Moguć je i problem do baze podataka ako je u istoj bazi možda još neka joomla ili drupal ili nešto, ili je pak instaliran neki sumnjivi dodatak.

Dakle, ne bi škodilo nešto više podataka, kako bi ti netko mogao pomoći, a za ovu vrst pogreške najprecizniji odgovor svakako moraš dobiti od svoga davatelja usluge.

Tom, nemoj se srditi, ali kak bi php verzija ili takvo nešto slično moglo imati ikakve veze s neučitavanjem stranice iz druge države?  :pivo:

To ili je nešto do servera pa blokira request-ove, do nekog Joomla plugin-a ili pak do ISP-a u Irskoj....

Mislim da između ovog trojeg nebi smjelo biti ništa :)

Prvo bi svakako iz Irske trebalo probati ping-ati server da vidiš dal uopće ping prolazi, a onda dalje vidjet što, kako i zašto....
---
Molim da mi ne šaljete privatne poruke sa zahtjevima za pomoć, takve poruke ignoriram - zato služi forum :)
2b || !2b; this.question();
http://www.dblaze.eu

erbi

Kod mene ima hoster blokirane sve IP-je, koji dolaze iz inozemstva na folderu /administrator